Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах

Розглянувши заяви суб’єктів господарської діяльності, технічну документацію із землеустрою, звіти про експертну грошову оцінку земельних ділянок, керуючись ст.ст. 12, 124, 134-138 Земельного кодексу України, Положенням про організацію та проведення земельних аукціонів з продажу права оренди земельних ділянок в м.Шостка, затверджених рішенням ХVІІІ сесії Шосткинської міської ради V скликання від 28.10.2008р., міська рада

ВИРІШИЛА:      

        1. Включити до переліку вільних земельних ділянок  несільськогосподарського призначення, які виставляються на земельні торги (аукціон) для набуття права оренди:

          - земельну ділянку площею 0,4000 га по вул.К.Маркса для комерційного використання (розміщення автостоянки і парковки автомобілів).

        2.  Затвердити технічний паспорт земельної ділянки і проект землеустрою щодо її відведення  та виставити на земельні торги (аукціон) право оренди на 10 років на земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 0,0270 га по пров. Короленко, 1, для комерційного використання (будівництво прибудови до будинку №1), за стартовою ціною лота –  13 776 (тринадцять тисяч сімсот сімдесят шість) гривень, згідно звіта про експертну грошову оцінку права оренди земельної ділянки.

      3.  Затвердити технічний паспорт земельної ділянки і проект землеустрою щодо її відведення та виставити на земельні торги (аукціон) право оренди на 10 років на земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 0,0272 га по вул. Ціолковського, 10А, для комерційного використання (розміщення існуючої майстерні по ремонту меблів з прибудовою меблевого залу), за стартовою ціною лота –  9 050 (дев’ять тисяч п’ятдесят) гривень, згідно звіта про експертну грошову оцінку права оренди земельної ділянки.

      4.  Затвердити технічний паспорт земельної ділянки та виставити на земельні торги (аукціон) право оренди на 10 років на земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 0,0080 га по вул.Привокзальна, в районі буд.15, для комерційного використання (розміщення торговельного павільйону), за стартовою ціною лота –  12 703 (дванадцять тисяч сімсот три) гривні, згідно звіта про експертну грошову оцінку права оренди земельної ділянки.

      5.  Затвердити технічний паспорт земельної ділянки та виставити на земельні торги (аукціон) право оренди на 10 років на земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 0,0049 га по вул. Онупрієнко, в районі буд.17, для комерційного використання (розміщення торговельного кіоску), за стартовою ціною лота –  5 682 (п’ять тисяч шістсот вісімдесят дві) гривні, згідно звіта про експертну грошову оцінку права оренди земельної ділянки.

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"