Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Про депутатські запити

Згідно пункту 13 ч.1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, підпункту 1 пункту 2 статті 11 та статті 22      Закону України  “Про статус депутатів місцевих рад”, статті 52 Регламенту Шосткинської міської ради VІ скликання та заслухавши депутатські запити, звернені до міського голови  Ноги М.П.,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

Доручити начальнику управління житлово – комунального господарства Краснощоку М.І.  розглянути запити депутатів:

-         Ліфиренка М.М. щодо спилювання ялинки по вул. Єсеніна, 2 до новорічних свят для проведення міських заходів;

-         Суптельної С.О., щодо прибирання сміття на цвинтарях міста на протязі року два рази на місяць, проведення інвентаризації та розробки плану поховань, проведення ремонту дороги по вул.Перекопська до цвинтаря в Лазарівському мікрорайоні, а також спилювання на цьому цвинтарі аварійного дуба та ремонту пошкодженої огорожі;

-         Хаміцевич І.Д., щодо термінового ремонту даху буд.№10 по вул.Привокзальна, зміцнення даху на зимовий період та  першочергового включення даного питання до програми соціально – економічного та культурного розвитку міста Шостка на 2012 рік, врахування даного питання при формуванні бюджету на наступний рік;

-         Хаміцевич І.Д., щодо облаштування зупинки “за вимогою” маршрутних таксі в районі будинків № 80 та № 82 по вул. К.Маркса;

-         Кузнецова О.Т., щодо проведення благоустрою доріг по вулицям Сакко і Ванцетті, Колодка та Колгоспної та включення даного питання до програми соціально – економічного та культурного розвитку міста Шостка на 2012 рік.

 

Доручити начальнику управління житлово – комунального господарства Краснощоку М.І. та головному державному санітарному лікарю м.Шостка Марченко Т.О.  розглянути запит депутата Хаміцевич І.Д., щодо активізації роботи відповідних служб по ліквідації бродячих тварин.

 

Доручити заступнику міського голови Пустовіту В.Є. розглянути запит депутата Нікітіної І.О., шодо облаштування зупинки автобусів та маршрутних таксі по вул. К.Маркса в районі магазину “Пан і Пані”.

 

Доручити заступнику міського голови Пустовіту В.Є. звернутись до обласної державної адміністрації та обласної ради з листом щодо виділення додаткових коштів з державного бюджету для житлово – комунального господарства на ремонт покрівель будинків міста.

 

Доручити заступнику міського голови Пустовіту В.Є. та в.о. директора  КП “Міськсвітло” Сікольчуку О.В.  розглянути запити депутатів:

-  Нікітіної І.О., щодо освітлення дороги  від вул. Депутатської до приміщення станції юних натуралістів;

-  Кисельова В.П., щодо освітлення дитячого майданчика в парку К.Маркса.

 

Доручити начальнику  міськрайвідділу УМВС України в місті Шостка Ємельяненку О.Д. розглянути запит депутата  Кисельова В.П., щодо включення території парку К.Маркса та дитячого майданчика до маршруту патрулювання працівниками міліції в вечірній та нічний час.

 

Доручити заступнику міського голови Сиваєвій Н.О. розглянути запит депутата Суптельної С.О., щодо організації курсів для працівників освіти північного регіону Сумської області в місті Шостка з метою збереження бюджетних коштів, обміном досвіду між вчителями та підвищення ефективності проведеного навчання.

 

Доручити начальнику центру поштового зв’язку № 4 Букусу М.Г. розглянути запит депутата Шилової І.В., щодо перенесення до 01.01.2012 р. оптово – роздрібної бази ЦПЗ № 4 з житлового будинку № 2А по    вул. Дзержинського в інше місце. 

 

Посадовим  особам,   до   яких  звернуто  запит,  в  місячний  термін надати письмову відповідь в організаційний відділ  міської ради для інформування депутатів та підготовки рішення “Про відповіді на депутатські запити” на чергову сесію міської ради.

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"