Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Про удосконалення орендних відносин у м.Шостка

З метою удосконалення порядку надання в оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста, підвищення ефективності управління комунальною власністю, збільшення надходжень від орендної плати до місцевого бюджету шляхом широкого запровадження конкурентних засад набуття права на оренду майна комунальної власності, беручи до уваги необхідність сприяння розвиткові підприємництва, відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна» та  на виконання постанови Кабінету Міністрів України  від 29 грудня 2010 р. № 1253  “Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб”, міська  рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста (додається).

2.  Визначити мінімальну вартість місячної оренди  1 кв. метра загальної площі нерухомого майна, яке здається  фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності   на території м. Шостка,  в сумі 3 грн. 86 коп. 

3. Дане рішення  набуває чинності з  дати його опублікування.

4. Відділу комунальної власності  міської ради оприлюднити  дане рішення в засобах масової інформації.

5.  В зв’язку з прийняттям цього рішення вважати таким, що втратило чинність рішення X сесії V скликання від 12.06.2007 року «Про удосконалення порядку надання в оренду майна, що належить до  комунальної власності територіальної громади міста»,  рішення  XVIII  сесії V скликання від 28.10.2008 року «Про внесення змін та доповнень до Додатку № 4 Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста, затвердженого рішенням  X сесії V скликання від 12.06.2007 року «Про удосконалення порядку надання в оренду майна, що належить до  комунальної власності територіальної громади міста», рішення XX сесії V  скликання від 20.02.2009 року «Про внесення  змін та доповнень до рішення X сесії V скликання від 12.06.2007 року «Про удосконалення порядку надання в оренду майна, що належить до  комунальної власності територіальної громади міста» та про надання пільги по орендній платі окремим орендарям» , рішення III  позачергової сесії VI  скликання від 04.03. 2011 року « Про внесення змін та доповнень до рішення X сесії V скликання від 12.06.2007 року «Про удосконалення порядку надання в оренду майна, що належить до  комунальної власності територіальної громади міста» та надання пільги по орендній платі окремим орендарям»  в частині змін та доповнень до Додатку № 4 Положення про оренду майна та  рішення  III  позачергової сесії VI  скликання від 04.03. 2011 року «Про  визначення мінімальної  вартості місячної оренди  нерухомого майна»

 

Файли для завантаження:


 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"