Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 7 від 25.02.19

Протокол № 7  апаратної наради при міському голові

 

 25 лютого 2019 року                                                                        м.Шостка

       

 Нараду проводив: міський голова Нога М.П.

 

На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому,  начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 32 особи  (список додається).

 

Порядок денний:

  1. Про роботу відділу містобудування та архітектури Шосткинської міської ради

 

ДОПОВІДАЄ: Єфремов Володимир Вікторович     - начальниквідділу містобудування та архітектури Шосткинської міської ради

 

1. СЛУХАЛИ:   

Єфремова В.В. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. – міський голова, Могильний В.В. – заступник міського голови

2.СЛУХАЛИ:

 

Штогрин О.Т.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергєйко Н.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хаміцевич І.Д.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наймитенко А.М.

 

 

 

  

Сокульська О.Ф.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Доценко А.В.

 

 

 

 

Фатун І.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ткаченко О.О.       

 

 

 

 

 

 

Левченко  I.А.                                              

 

 

Розпорядженням голови ОДА визначений перелік заходів щодо формування госпітальних округів в Сумській області. Згідно даного розпорядження   необхідно визначитися з кандидатами, які ввійдуть до госпітальної ради та затвердити на сесії міської ради. До госпітального округу з центром в м.Шостка входять 6 територіальних одиниць. Членами ради мають стати 4 предсьтавника від м.Шостки, 2 представника від Шосткинського району та по 1 представнику з інших територіальних громад. Кількість захворювань на ГРИП та ОРВІ порівняно з минулим тижнем дещо підвищилась. Були призупинені заняття в деяких класах ЗОНЗ. 2 випадки на кір лабораторно не підтверджені.

 

 

 

Завершений I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Україи.
Цього року місто Шостка представляли 45 юних науковців. Завдяки наполегливій роботі учнів та їх наукових керівників представлені роботи здобули високу оцінку:
І місце – 10, ІІ місце – 9, ІІІ місце – 15.місце в області, поступившись лише обласному центру. 20-21 лютого на базі МАН пройшли тренінги з використання ігорових наборів Lego на уроках у початковій школі в рамках НУШ. Взяли участь 100 педагогів м.Шостки, Шосткинського, Кролевецького, С-Будського та Ямпільського районів. З метою поширення англомовного середовища в дошкільних навчальних закладах проводяться курси з вивчення англійської мови для вихователів закладів дошкільної освіти м. Шостки. Вихователям та керівникам гуртків позашкільної освіти  планується підвищення відсотку премії за престижність.

 

Епідпоріг на 25% нижчий за встановленого. Протягом тижня зафіксовано 395 випадків захворювань, 179-діти шкільного віку, 3 – вихованці дошкільних навчальних закладів. По Україні зафіксовані 33 летальні випадки від ГРИПу, серед яких 5 дітей. В Україні зафіксовані 20 тис. захворівших на кір. По м.Шостка в 2018 році на кір захворіли 15 осіб, в 2019- 10 осіб. Зафіксовані два випадки захворювання на кір серед вйськовослужбовців військової частини 3022. З метою запобігання захворювання пропонується жителям міста зробити щеплення. Працівникам військової частини 3022 зроблено щеплення вакциною, придбаною за бюджетні кошти.

 

В березні місяці планується підвищення пенсій та монетизація субсидій. В платіжках за  комунальні послуги буде вказано суму до сплати, яку отримувачі субсидій повинні сплатити з коштів, отриманих шляхом монетизації субсидій.

 

 

19 лютого 2018 року в Центрі естетичного виховання «Юність» було проведено міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». У фестивалі-конкурсі взяли участь команди закладів загальної середньої освіти, а саме: ШЗШ І-ІІІ ст. №4, ШЗШ І-ІІІ ст. №11 («Смайл»), ШЗШ І-ІІІ ст. №8 («Позитив»), Шосткинська гімназія («Енергія»), Ображіївський НВК І-ІІІ ст. ім. І.М.Кожедуба - ДНЗ («Імунітет»), ШЗШ І-ІІІ ст. №5 («Енергія позитиву»), ШСШ І-ІІІ ст. №1 («Варта позитив»), ШЗШ І-ІІІ ст. №7 («NOTIN TIME»), ШНВК: СШ І-ІІ ст.-ліцей («Альтернатива»).Учні Ображіївського НВК І-ІІІ ст. ім. І.М.Кожедуба – ДНЗ вперше взяли участь у конкурсі, як представники об’єднаної територіальної громади м. Шостки та с. Ображіївки. 28.02.2019 в центрі «Зірка»  відбудеться міський конкурс «Ну-мо, дівчата».

 

23.02.19. в спортивному залі "Рубін"  відбувся великий спортивно- масовий захід з греко-римської боротьби та дартсу. В СК «Імпульс» відбулися змагання з футзалу серед ветеранів. Заплановані змагання з футзалу серед юнаків.  27 лютого відбудеться засідання депутатських комісій.

 

 

23 лютого в  Шосткинській дитячій школі мистецтв відбулось відкриття першої відкритої обласної олімпіади з української та зарубіжної музичних літератур та обласної конференції викладачів музично-теоретичних предметів мистецьких шкіл області в рамках олімпіади. Загалом до участі у олімпіаді зареєструвались 41 учасник з 9 регіонів Сумської області та м. Київ. Гран-прі отимали вихованці Шосткинської школи мистецтв. В Краєзнавчому музеї 27 лютого розпочне роботу фотовиставка «Україна 1932-33 роки», 28 лютого в бібліотеке ім.Толстого відбудеться відкриття виставки «Котоманія». Заплановані концертні програми до Міжнародного жіночого Дня та  200-річчя від Дня народження Куліша.

 

Протягом тижня НС в місті не було. Відбулося засідання міської комісії з ТБ та НС щодо недопущення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Розроблені заходи щодо попередження підтоплення територій від весняного паводку. В місті діє Програма стерилізації бездомних тварин. Комунальними службами проводяться роботи по посипці доріг та тротуарів протиожеледною сумішшю, прибирання несанкціонованих сміттєзвалищ, ремонту покрівель.

 

Виконуються роботи по проектуванню «Безпечної вулиці» Чернігівська та розвилки вул. Некрасова, реконструкції каналізаційного колектору по вул. Пушкіна – вул.Матросова, притулку для безпритульних тварин. Заробітна плата для будівельників з лютого 2019 року підвищена до 8,5 тис.грн.

 

 

 

                                                                

ВИРІШИЛИ:

  1. Роботу структурних підрозділів визнати задовільною.

 

  1. Начальнику управління праці та соціального захисту населення (Наймитенко А.М.) вживати заходи щодо призначення субсидії максимальній кількості громадян, які цього потребують. Надавати допомогу громадянам, які опинилися в скрутних життєвих умовах.

 

  1. Т.в.о. заступника міського голови (Ткаченко О.О.) вжити заходів щодо недопущення підтоплення територій внаслідок весняного паводку

 

 

 

 

Міський голова                                                                        М.П. Нога

 

Начальник загального відділу                                                  Т.М. Єпик

 

 

 

27.02.19

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"