Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 5 від 12.02.19

 

Протокол № 5

апаратної наради при міському голові

 

 11 лютого 2018 року                                                                        м.Шостка

       

 Нараду проводив: міський голова Нога М.П.

         На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому, секретар міської ради,  начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 32 особи  (список додається).

Порядок денний:

1.Про роботу зі споживачами електричної енергії в нових умовах ринку.

       Доповідає: Дроздов Микола Васильович      -  директор філії «Шосткинського РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго»

     Співдоповідає: Мойсеєнко Тетяна Вікторівна - головний адміністратор Шосткинського ЦОК ТОВ «ЕНЕРА СУМИ»

          1. СЛУХАЛИ:   

          Дроздова М.В., Мойсеєнко Т.В. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. – міський голова, Кравченко О.М. – керуючий справами виконкому

         2.СЛУХАЛИ:

 

Штогрин О.Т.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стонт В.П.

 

 

 

Фатун І.М.

 

 

 

 

 

 

 

Сокульська О.Ф.

 

 

Наймитенко А.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хаміцевич І.Д.

 

 

 

 

 

Сергєйко Н.О.

 

 

 

 

 

 

Шиман І.Ю.

 

 

 

 

Ткаченко О.О.

 

 

 

                                                                          4

 

ВИРІШИЛИ:

 

Здійснюється щоденний контроль та моніторинг захворювань на вірусні інфекції. Щоденно фіксується від 45 до 53 випадків захворювань на ГРИП та ОРВі. Захворюваність серед школярів дещо зросла. За тиждеень кількість хворих зросла з 300 осіб до 500. Активізувалося обстеження хворих швидкими тестами. 4 випадки захворювань серед дітей на ГРИП виявлені швидкими тестами. Взято 9 проб та відправлено для проведення аналізу в м.Суми. Зроблено 5 аналізів. Захворювання на ГРИП у таких пацієнтів не підтверджено. Заходи щодо попередження захворювання на ГРИП та ОРВі продовжуються. Зареєстровано 8 випадків захворювань на кір: 3 – серед дітей, 5 – серед

2

 

 

дорослих. Серед захворівших – два медичних працівника. Проводиться щеплення медичних працівників від кору. Звернення до жителів міста, які бажають зробити щеплення можуть це зробити в будь-який час вакцини в наявності. Всі хто мав контакт з хворими на кір повинні звернутися до лікаря.

 

У зв’язку з підвищенням температурного режиму та таїнням снігу проводилися роботи по очистці від снігу дахів, зливних решіток. Відстежувалися підвальні приміщення з метою запобігання підтопленню. Проводиться посипка, чищення доріг та тротуарів.

 14 лютого о 14.00 годині в ЦЕВі відбудуться  загальноміські заходи до  Дня закоханих, о 16.00 годині в залі урочистих подій відбудеться захід «Романтіка почуттів». 15.02.2019 о 10.00 годині відбудуться урочисті заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 15.02.2019 щ 15.00 годині в БК «Імпульс» відбудеться концерт народного ансамблю української пісні «Веселка». Розроблені і будуть винесені на затвердження організаційного комітету заходи до 200-річяя з Дня народження П.Куліша.

 

17 команд взяли участь у міському конкурсі снігових скульптур. Переможці будуть оголошені на свято Масляної 9 березня 2019 року. Ведеться підготовка заходів до Дня закоханих.

 

У зв’язку зі внесеними змінами до Постанови КМУвід 21.10.1995 №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» буде здійснюватися монетизація житлових субсидій. В березні місяці пенсіонери отримають кошти разом з пенсіями. Інші категорії громадян на рахунки через «Ощадбанк» та

3

відділення «Укрпошти». На даний час в управлінні перебуває близько 1500 неопрацьованих заяв та декларацій на призначення субсидії. До 20 числа поточного місяця всі справи мають бути розглянуті, зроблений єдиний реєстр отримувачів субсидії та направлений до Кабінету Міністрів України.

В Україні напружена ситуація із захворюванням на кір. З початку року захворіли 15 тисяч осіб. Протягом тижня в місіт зареєстровано 440 випадків захворювання на ГРИП та ОРВі. Серед хворих 158 школярів та 98 дошкільнят. Зафіксовано 5 випадків захворювання на ГРИП. Епідеміологічний поріг на 17% нижчий. Необхідно продовжувати проводити заходи запобігання та профілактики захворювання, унеможливлювати контактування з хворими.

Розпочата та триватиме до 25 березня реєстрація учасників ЗНО. В поточному році 360 випускників. Проводиться інформаційно-просвітницька робота на свідомість вибору предметів. 3 предмети будуть враховані, як ДПА. М.Шостка залишається міжрегіональним округом, де складатимуть ЗНО випускники з м.Новгород-Сівеського та району. Проводиться набір вихователів ДНЗ в групу по вивченню англійської мови. На даний час в групі налічується 20 осіб.

В Україні триває виборчий процес Президента України. Всім хто бажає змінити місце голосування та перевірити себе в списках виборців необхідно звернутися до Відділу ведення державного реєстру виборців Шосткинської міської ради або зайти на сайт ЦВК. 300 особам тимчасово переміщеним із зони проведення АТО розіслані СМС зі зміною місця голосування.

Управлінням НС розроблені заходи щодо недопущення НС під час весняних паводків та підтоплень. Подяка всім хто надавав допомогу бійцям в зону проведення АТО.

 

 

 

 

 

 

                                                                

  1. Роботу структурних підрозділів міської ради визнати задовільною.

 

  1. Начальнику управління житлово-комунального господарства Шосткинської міської ради (Стонту В.П.) організувати підготовчі роботи по ремонту покрівель

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                        М.П. Нога

 

Начальник загального відділу                                                Т.М. Єпик

          

 

 

12.02.19

 

 

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"