Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 1 від 14.01.19

Протокол № 1   апаратної наради при міському голові

 

 14 січня 2018 року                                                                        м.Шостка

     

 

Нараду проводив: міський голова Нога М.П.

 

На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  секретар міської ради,  начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 38 осіб  (список додається).

 

Порядок денний:

 

1.Про  роботу в 2018 році управління статистики у Шосткинському районі.

 

Доповідає: Котлярова Лариса Петрівна   –  начальник управління статистики у Шосткинському районі.

 

        2. Різне

        1. СЛУХАЛИ:   

        Котлярову Л.П. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. – міський голова

2.СЛУХАЛИ:

 

Хаміцевич І.Д.

 

  

 

 

 

 

 

Штогрин О.Т.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергєйко Н.О.

 

 

 

 

 

 

Стонт В.П.

 

 

 

 

Скляр А.Г.

 

 

Доценко А.В.

 

 

 

 

Наймитенко А.М.

 

 

Кошик Л.П.

 

 

 

Левченко І.А.

 

 

Сокульська О.Ф.

 

 

 

Шиман І.Ю.

 

 

Ткаченко О.О.

 

 

 

 

 

 

Фатун І.М.

 

 

 

Нога М.П.                                              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З 01 січня проводиться моніторинг захворювання населення на ГРИП та ОРВІ. На ІІ тижні на ГРИП та ОРВІ захворіли 313 осіб. Рівень захворювання становить 40% і не перевищує епідпорогу. По Сумській області захворюваність на 10% перевищує епідпоріг. Зафіксовані 2 летальні випадки від ГРИПу в м.Конотоп серед дорослого населення. Необхідно вживати заходи профілактики та здійснювати щоденний моніторинг захворювання серед вихованців дошкільних навчальних закладів, загальноосвітніх навчальних закладів, закладів дошкільної освіти.

 

Лікувальні заклади міста на 100% забезпечені медичними препаратами, паливно-мастильними матеріалами, продуктами харчування. Випадків обмороження не зафіксовано. Тривають заходи по реорганізації Установи  комунальної власності

Шосткинська стоматологічна    поліклініка, кому-   нального лікувально-профілактичного закладу «Шосткинська    дитяча лікарня», по отриманню ліцензії на наркотичні засоби, по забезпеченню вузьких профільних фахівців комп’ютерною технікою. З метою запобігання розповсюдженню вірусу ГРВІ та ГРИПУ необхідно здійснювати суворий контроль за захворюванням серед дітей в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах та серед дорослих в трудових колективах. Дотримуватися правил профілактики:  здійснювати провітрювання приміщень, вологе прибирання, утримуватися від перебування у місцях масового скопичення людей, частіше бувати на свіжому повітрі, дотримуватися правил особистої гігієни.

До 10.00 годині будуть отримані дані про рівень захворювання на ГРИП та ОРВІ серед вихованців дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. Завершений ІІІ етап учнівських олімпіад з базових дисциплін. 6 учнів отримали перемогу. З 08.01.2019 по 31.01.2019 триватиме реєстрація на участь у пробному ЗНО. З 600 випускників міста,  200 – планують взяти участь у пробному ЗНО. Плата за участь в ЗНО з одного предмету складає 130 грн..

Роботи по чищенню доріг та тротуарів проводяться щоденно в тому числі і у вихідні та святкові дні. Спеціальна техніка та служби задіяні у роботах по збиванню бурульок. Протягом декількох годин, 12.01.2018 року,  завдяки швидкому реагуванню комунальних служб, ліквідовано аварійну ситуацію та відновлено теплопостачання у будинку по вул. Марата,28.

Розпочато підготовку до проведення виборів Президента України. Розміщення територіальної виборчої комісії планується в приміщенні міськвиконкому.

На зимових канікулах проведено ряд спортивних змагань на ковзанках міста. Відбулася першість міста та області з хокею з шайбою, проведений чемпіонат північного регіону з футзалу.

 

 

 

В грудні 2018 року внесені зміни до Постанови КМУ «Про призначення житлових субсидій». Роз’яснення щодо  процесу монетизації субсидій будуть надані через ЗМІ.

 

10 безробітних направлені на громадські роботи в УПСЗН. З 01 січня 2019 року збільшився розмір виплат по безробіттю. Мінімальний розмір становить 610 грн. для непрацюючих громадян та 1630 грн. - для працюючих. Максимальний розмір виплат по безробіттю не може перевищувати 7364 грн..

 

Протягом 2018 року на ремонт, будівництво та реконструкцію об’єктів було виділено 33 млн.грн.. На даний час проводиться корегування проектної документації.

 

До Сумського обласного управління молоді і спорту для участі в конкурсі проектів було подано 4 проекти, 2 з яких отримали фінансову  підтримку. На поточному тижні заплановано засідання координаційної ради з питань патріотичного виховання молоді.

 

Розпочатий процес виборів Президента України. Громадянам, тимчасово переміщеним в межах України, необхідно звернутися до відділу ведення державного реєстру виборців.

 

 

Служби НС працювали у святкові дні в посиленому режимі. Комунальними службами оперативно вжиті заходи по відновленню опалення у будинку по вул.Марата,28. 19 січня на свято Водохреща заплановано чергування відповідних служб у місцях офіційно визначених для купання. Продовжується харчування людей, що опинилися в скадних життєвих умовах. Триває соціальне патрулювання, особливо в приватному секторі міста з метою надання роз’яснень населенню щодо користування пічним опаленням.

 

В АРТ-центрі продовжує роботу виставка ялинок. В міському краєзнавчому музеї відкрита та працює виставка новорічних листівок «Новорічні історії». 19 січня 2019 року відбудеться свято Водохреща в Локотському мікрорайоні міста.

 

 

11 січня 2019 року з робочим візитом перебував в м.Києві з метою вирішення питання формування госпітальних округів в Сумській області. Відбулися зустрічі з Віце-прем'єр-міністром України Розенком П.В., Віце-прем'єр-міністром - Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Зубком Г.Г. Досягнуто домовленості про те, що рішення про формування в Сумській області 6 госпітальних округів буде винесене на розгляд комітету. Також відбулася  зустріч з Міністром культури України Нищуком Є.М. щодо створення  державного історико-культурного заповіднику «Державотворці Сіверщини».

 

 

 

ВИРІШИЛИ:

  1. Роботу структурних підрозділів визнати задовільною.

 

 

Міський голова                                                                              М.П. Нога

 

Начальник загального відділу                                                     Т.М. Єпик

14.01.19

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"