Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 14 апаратної наради при міському голові

Протокол № 14  апаратної наради при міському голові

 

 23 квітня  2018 року                                                                        м.Шостка

       

 Нараду проводив: міський голова – Нога М.П.

На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому, секретар міської ради, начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 32 особи  (список додається).

Порядок денний:

1. Про стан та перспективи розвитку медичної галузі міста Шостка.

 Доповідач -  головний лікар Шосткинської ЦРЛ Штогрин О.Т.

2. Різне

3. Нагородження Почесною грамотою міського голови Кадашнікову Т.М. - спеціаліста І категорії відділу  з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції, мобілізаційної роботи Шосткинської міської ради.

1. СЛУХАЛИ:   

         Штогрина О.Т. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. – міський голова, Сиваєва Н.О. – заступник міського голови.

ВИРІШИЛИ: Інформацію про стан та перспективи розвитку медичної галузі міста Шостка взяти до відома.

2.СЛУХАЛИ:

 

Волошко Л.О.             

В ЗНЗ міста проведено ряд заходів направлених на патріотичне виховання та збереження життя і здоров’я дітей. 18.04.18 Відбувся міський турнір «Дружина юних пожежників», в якому взяли участь 65 учнів. Перше місце посіла команда ліцею. В ЗНЗ для керівників ЗНЗ №9 проведений «День цивільного захисту». Всі заклади задіяні в акції «Від серця до серця». Зібрані кошти в сумі 7 тис.грн. будуть перераховані до Сумської обласної дікарні. Команда юних журналістів з ліцею зайняла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі.

Стонт В.П.

Триває установка індивідуальних лічильників обліку газу. Встановлені  лічильники у 11 будинках. На 21 будинок підготовлена проектна документація. На 10 будинків документи знаходяться на погодженні. ЖКП надали графіки ремонту покрівель житлового фонду.

Хаміцевич І.Д.

 

 

 

Доценко А.В.

 

 

 

 

Півненко З.П.

 

 

 

Наймитенко А.М.

 

 

 

 

Нагорная Л.І.

 

Волинець Т.В.

 

 

Кошик Л.П.

 

 

 

Ткаченко О.О.

 

 

 

 

Ворона Т.В.

 

 

 

Епідеміологічна ситуація відповідає сезону. Прохання дотримуватися температурного режиму в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах. На минулому тижні зафіксовані випадки захворювання на гострі кишкові інфекції.  Прохання дотримуватися заходів профілактики.

Проводилися спортивні масові заходи в мікрорайонах міста. Проведені змагання з дарцу для осіб з інвалідністю. Сім’я з міста Шостка посіла І місце в обласному конкурсі «Мама, тато і я – спортивна сім’я» та візьмуть участь у Всеукраїнських змаганнях.

26.04.18 о 14.00 годині відбудеться мітинг-реквієм з нагоди 32 річниці Чорнобильської трагедії. В АРТ-Центрі працює виставка фото робіт фото художниці з Литви. Відбувся звітний концерт Дитячої школи мистецтв. Запланований ювілейний концерт ЦЕВу, обласний конкурс сучасної хореографії.

Проводиться робота по вивченню житлових умов одиноких престарілих громадян, їх забезпечення продуктами харчування. Після наради з головами квартальних комітетів додатково на облік взято 10 таких осіб. Триває підготовка до автоматичного перерахунку субсидій та привітання ветеранів ІІ світової війни.

Укладений попередній договір на проведення енерго аудиту Шосткинської ТЕЦ.

 

У зв’язку з прийняттям рішення Верховної Ради України про автокефалію Православної Церкви в Україні, прохання до жителів міста зберігати спокій та толерантність.

З травня 2018 року Шосткинський Центр зайнятості становиться філією Сумського Центру зайнятості. 15.05.2018 р. представники ЗМІ газет «Урядовий кур’єр», «Сумщина» щодо участі безробітних в громадських роботах по благоустрою міста.

Під час Травневих свят всі сили швидкого реагування працюватимуть у посиленому режимі. Безпека населення –основна задача. Прохання дотримуватися правил поведінки біля водоймищ та вогнищ під час відпочинку на природі. У наслідок негоди, що сталася вихідними днями пошкоджені лінії електро передач, дах та балкони в житлових будинках.

Звернення до керівників підприємств, установ, організацій міста здійснювати вивіз габаритного сміття з прилеглих територій та не створювати несанкціонованих звалищ.

 

 

3. Нагородження Почесною грамотою міського голови спеціаліста І категорії відділу  з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції, мобілізаційної роботи Шосткинської міської ради Кадашнікову Т.М. – за багаторічну сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування.

ВИРІШИЛИ:

1. Начальнику управління житлово-комунального господарства (Стонту В.П.) прискорити початок робіт по ремонту покрівель та установке квартирних лічильників обліку газу .

2. Т.в.о. начальнику управління освіти (Волошко Л.О.) надати відомості про використання вчителями та учнями додаткових часів на підготовку до ЗНО.

3.  Начальнику відділу комунальної власності (Нагорній Л.І.) підготувати пропозиції на проведення енерго аудиту Шосткинської ТЕЦ.

 

Міський голова                                                                             М.П. Нога

 

 

Начальник загального відділу                                                       Т.М. Єпик

 

23.04.18

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"