Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 11 апаратної наради при міському голові

Протокол № 11  апаратної наради при міському голові

 

 26 березня  2018 року                                                                        м.Шостка

       

Нараду проводив: міський голова – Нога М.П.

На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому, секретар міської ради, начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 34 осіб  (список додається).

 

Порядок денний:

1. Нагородження Почесною відзнакою міського голови Андрія Орлика – майстра спорту України, члена Національної збірної України з лижних гонок, учасника Олімпійських ігор 2018 року в Пхьончхані (Південна Корея) та його тренера Дмитра Казановського.

2.  Привітання з присвоєнням  чергового  рангу посадової особи місцевого самоврядування в межах  посад : начальнику відділу прогнозування доходів та фінансів виробничої сфери фінансового управління Шосткинської  міської  ради  Майданик В.О., начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення фінансового управління Шосткинської  міської  ради  Касабуцькій О.М,   Белявській Ганні Борисівні - державному реєстратору відділу державної реєстрації, Блаженко Крістіні Іванівні – спеціалісту 1 категорії відділу містобудування та архітектури,

3. Про роботу відділу державної реєстрації Шосткинської міської ради

Доповідач -  начальник відділу державної реєстрації Шосткинської міської ради (Белясник О.М.)

4. Різне

 

3. СЛУХАЛИ:   

Белясник О.М. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. – міський голова, заступник міського голови Сиваєва Н.О.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома.

4.СЛУХАЛИ:

 

 

Штогрин О.Т.

Сталося два трагичних випадки в результаті чого один хворий госпіталізований в обласну клінічну лікарню. Жителю району проведено операцію по відновленню стопи. Ногу врятовано. Зафіксований  випадок обмороження у особи з алкогольним сп»янінням. Триває тиждень боротьби з туберкульозом. Жителі міста та району мають змогу пройти флюрографічне обстеження. Пересувний флюрограф буде працювати 27.03.2018 в районі вул. Садовий бульвар,14.

 

Стонт В.П.

 

Триває установка індивідуальних лічильників обліку газу. З 26.02 по 0.04.2018 р. заплановано установку 150 лічильників на 5 будинках. На даний час встановлені 428 лічильників. Підготовлені матеріали на 1090 приладів. Проведено роботи по термоізоляції внутрішньо будинкової системи опалення у 22 будинках. Роботи продовжуються.

Сокульська О.Ф.

 

 

 

 

 

Хаміцевич І.Д.

 

 

 

 

Кошик Л.П.

 

 

 

Сергєйко Н.О.

 

 

 

 

 

 

 

Півненко З.П.

 

 

Наймитенко А.М.

 

 

 

Левченко І.А.

 

 

 

Ткаченко О.О.

 

 

 

Доценко А.В.

 

 

 

 

ВИРІШИЛИ:

 

В АРТ-центрі відбувся інтелектуальний захід «Брейн-ринг знавців англійської мови». Перемогу отримали учні гімназії. Ведеться підготовка до проведення заходу «Студентська весна». Підготовлена технічна документація на реконструкцію пожежної сигналізації заміського табору «Світлий». Відвідано базу відпочинку в с.Лушники, визначені заходи.

Епідеміологічна ситуація в місті відповідає сезону. Поріг захворюваності на ГРИП та ОРВІ зменшився на 37%. Продовжуються профілактичні заходи. Звернення до керівників підприємств громадського харчування та торгівлі дотримуватися заходів профілактики інфекційних кишкових захворювань.

На обліку перебуває 1800 безробітних. 1300-жителі міста. Працевлаштовані 442 громадян. Серед безробітних 24 учасники АТО, 12 осіб переміщених в межах країни, 56 осіб з інвалідністю. Проведений квест в медичному училищі. 24 березня проведені профорієнтаційні заходи в ШХТК.

24 березня проведено пробне ЗНО з української мови та літератури. На основне ЗНО завершено реєстрацію. В ЗНЗ, з метою якісної підготовки до ЗНО, введено додаткові години з хімії. фізики, географії, англійської та української мови. На базі МАН буде надаватися безкоштовна допомога випускникам минулих років, які виявили бажання складати ЗНО. За результатами 4 етапу учнівських олімпіад 2 учнів з Шостки зайняли 2-ге місце з правової освіти  та інформаційних технологій. підготовлені заходи для учнів на час весняних канікул.

Відбулися звітні концерти в дитячих школах мистецтв, хору ветеранів «Калинонька». В краєзнавчому музеї та бібліотеке ім. Толстого працюють персональні виставки вишивальниць. 28 березня відбудеться концерт хорової музики.

Розпочаті підготовчі роботи до виплат окремим категоріям населення до 5 травня. Триває прийом документів на матеріальну допомогу жителям багатоповерхівок з перетарифами. Виплачені кошти близько 500 особам.

Проводяться будівельні роботи в ліцеї. Підготовлені проекти по виконанню робіт по реконструкції каналізаційного колектору, водогону в районі Військомату, майданчика для безпритульних тварин.Проводяться роботи по переведенню електричних мереж по вул. Індустріальній від ПАТ «ШЗХР» до ТОВ «Сумиобленерго».

Проводилися заходи щодо недопущення НС на території міста. Здійснено комплексне обстеження шлаконакопичувачів, гідроспоруд. Рівень води в м.Шостка  - 3,7 м.

Учні ДЮСШ  взяли участь у лижних змаганнях, що відбулися у м. Львів та посіли призові місця. В м. Суми вихованці ДЮСШ взяли участь у змаганнях з плавання та боксу. Проведені змагання серед вихованців протитуберкульозного санаторію з дарцу та шахів.

 

 

 

 

 

  1. Начальнику управління житлово-комунального господарства (Стонту В.П.) продовжувати роботи  по термоізоляції внутрішньо будинкових систем опалення.

2. В.о. заступника міського голови – начальнику Управління з НС та у справах захисту населення від наслідків ЧАЕС (Ткаченко О.О.) вжити заходів недопущення підтоплення

підвальних приміщень житлових будинків внаслідок таїння снігу.

 

 

Міський голова                                                                          М.П. Нога

 

Начальник загального відділу                                                    Т.М. Єпик

 

 

 

26.03.18

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"