Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 42 апаратної наради при міському голові

Протокол № 42 апаратної наради при міському голові

 

 03 грудня 2018 року                                                                        м.Шостка

       

Нараду проводив: міський голова Нога М.П.

На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому,  начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 36 осіб  (список додається).

Порядок денний:

1.Про організацію роботи Шосткинського міського Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Доповідає: Жук Олександр Володимирович   –  в.о. директора комунального некомерційного підприємства Шосткинського міського Центру первинної медико-санітарної допомоги Шосткинської міської ради.

 

         2. Різне

          1. СЛУХАЛИ:   

          Жука О.В. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. – міський голова, Сиваєва Н.О. – заступник міського голови.

2.СЛУХАЛИ:

 

Штогрин О.Т.

 

  

 

 

Стонт В.П.

 

Фатун І.М.

 

Доценко А.В.

 

 

 

 Наймитенко А.М.

 

 

 

Кошик Л.П.

 

 

 

 

Сергєйко Н.О.

 

 

 

 

 

Левченко І.А.

 

 

Ткаченко О.О.

 

 

Іщенко О.С.

 

 

 

Сорокових К.А.

 

 

Голушко О.І.

 

 

 

 Проведені 4 оперативні втручання на сучасному  лапароскопічному обладнанні. Епідеміологічна ситуація в місті відповідає сезонній. До кінця року планується придбати сучасний апарат для цілодобового моніторингу кардіограми серця. Запланований ремонт операційного блоку пологового відділення, кабінету ендокринолога та кабінет обстеження ліквідаторів  ЧАЕС.

 

З поточного тижня розпочинається монтаж міської новорічної ялинки.

 

В ЦКД «Юність» відбудеться захід для людей з інвалідністю. 06 грудня відбудуться урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України. 12 грудня в АРТ-центрі запланований захід до 90 річчя Енді Воргола.

 

Триває міська спартакіада серед студентів професійно- технічних та вищих навчальних закладів. Відбулася першість міста з шахів. Планується проведення першості міста з класичних шахів. Проводяться роботи по залиттю ковзанки на стадіоні «Свема».

 

На даний час опрацьовано 15тис.128 заяв від населення на призначення житлової субсидії. 7 тисяч справ, що майже у 5 разів більше порівняно з минулим роком,  роглянуто комісійно. 3 тис.111 заяв в стадії обробки, але субсидію даній категорії населення буде призначено з жовтня 2018 року.

 

На обліку в Центрі перебуває 1560 безробітних. Планові показники Програми зайнятості населення по працевлаштуванню та участі у громадських роботах на 2018 рік виконані. 03 грудня о 10.00 годині відбудеться захід для людей з обмеженими фізичними можливостями.

 

04.12.2018 будуть відведені підсумки І зонального туру «Учитель року». Переможці візьмуть участь у ІІ турі. Триває моніторинг захворювань на ГРИП та ОРВІ серед учнів ЗНЗ та вихованців ДНЗ. На минулому тижні рівень захворювання склав 1,8%. Триває голосування про визначення ЗОНЗ в якому буде створений клас з викладанням деяких предметів на англійській мові. На даний час лідерами в голосуванні є початкова школа  №13, ЗОШ №7, школа-ліцей.

 

Продовжуються роботи по реконструкції каналізаційного колектору. Очікується приїзд підрядної організації з метою реалізації на території міста проекту «безпечна вулиця-безпечне місто».

 

На виконання вимог воєнного стану, на виїздах та в’їздах в місто встановлені блок-пости з щодобовим чергуванням, посилено роботу патрульних служб. По місту встановлюються камери спостереження. 

 

В місті зафіксований та лабораторно підтверджений випадок захворювання  собаки породи лайка на сказ. Собака мала вільний вигул та контактувала з людьми. Всім особам, які мали будь-який контакт з твариною, небхідно звернутся до лікаря-робіолога в ЦРЛ.

 

У зв»язку з завершенням бюджетного року кількість платежів зросла в 3 рази. Розпорядникам та отримувачам бюджетних коштів необхідно використати кошти до 20 грудня.

Станом на 30.11.2018 доходна частина  місцевого бюджету виконана на 104,3%.  Проведені розрахунки з постачальниками та головними розпорядниками бюджетних коштів.  Проект бюджету м.Шостки на 2019 рік розміщений на сайті міської ради. Ро 30.11.2018 отримані та опрацьовані з розпорядниками бюджетних коштів, контрольні цифри по субвенціям з державного бюджету.

 

 

 

 

 

ВИРІШИЛИ:

  1. Роботу структурних підрозділів визнати задовільною.
  2. Начальнику управління житлово-комунального господарства (Стонту В.П.) вжити заходи направлені  покращення температурного режиму в житлових будинках.
  3. Начальнику управління освіти (Сергєйко Н.О.):

3.1. надати пропозиції щодо визначення класу з викладанням деяких предметів на англійській мові та визначитися з викладацьким складом;

3.2.  здійснювати щоденний моніторинг температурного режиму в загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладах. Вживати заходи щодо дотримання температурного режиму, який відповідає санітарним нормам.

 

 

Міський голова                                                                           М.П. Нога

 

Начальник загального відділу                                                     Т.М. Єпик

 

 

04.12.18

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"