Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 40 апаратної наради при міському голові

 

Протокол № 40   апаратної наради при міському голові

 

 19 листопада 2018 року                                                                        м.Шостка

       

Нараду проводив: міський голова Нога М.П.

На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступник міського голови,  керуючий справами виконкому, секретар міської ради,  начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 34 особи  (список додається).

Порядок денний:

1.Про створення кластеру інноваційної просвіти на території  об’єднаної територіальної громади міста Шостки.

Доповідає: Москаленко Галина Олексіївна   – голова громадської організації «Сила інтелекту»

         2. Різне

         1. СЛУХАЛИ:   

         Москаленко Г.О. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

         Нога М.П. – міський голова, Коваленко Т.П. – староста села Ображіївка.

2.СЛУХАЛИ:

 

Штогрин О.Т.

 

  

 

Волошко Л.О.

 

                

 

 

 

 

 

 

 

Стонт В.П.

 

 

Хаміцевич І.Д.    

 

            

  Сокульська О.Ф.

 

 

Наймитенко А.М.

 

 

 

Кошик Л.П.

 

 

 

 

Доценко А.В.

 

 

Фатун І.М.

 

 

 

 

Левченко І.А.

 

 

 

Голушко О.І.

 

 

 

 

Ткаченко О.О.

 

 

 

 

 

 

Третя частина жителів міста Шостки підписали договори з дільничними лікарями. Населення проявляє активну позицію в цьому напрямку. В аптеки міста поступила вакцина проти ГРИПу та ОРВІ. Бажаючі можуть самостійно або трудовими колективами зробити щеплення.

 

Вивчається питання охоплення дітей навчально-виховного комплексу с.Ображіївка позашкільною освітою. На даний час 14 дітей займаються у міських позашкільних навчальних закладах. Вирішується питання доставки дітей до міста з метою відвідування міського плавального басейну. Триває ІІ  міський етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. На минулому тижні пройшли олімпіади з біології, історії та монолітературний конкурс імені Т.Г. Шевченка. Лідерами є спеціалізовані заклади школа-ліцей, гімназія, школа №1  та загальноосвітні навчальні заклади №№ 4,5,8. Триває он-лайн голосування щодо відкриття англомовного класу. Лідером є початкова школа №13. Здійснюється щоденний моніторинг температурного режиму  та захворюваності на ГРИП та ОРВІ.

 

Підрядні організації попереджені про виконання робіт по прибиранню снігу в зимовий період. Опалювальний сезон в місті проходить в стабільному режимі.

Рівень захворювань на ГРИП та ОРВІ серед населення не перевищує епідемічний поріг. 114 осіб, серед яких чверть діти. В дошкільних та навчальних закладах вживаються профілактичні заходи.

Відкритий регіональний фестиваль "Вареники-Шостка-фест". У заході беруть участь близько 50 команд з Сумської та Чернігівської областей. До міжнародного Дня студента у ЦЕВ «Юність» відбувся захід «Студентський дебют».

Жителі міста, які мають право на отримання субсидії але до УПСЗ не звернуться до 01 грудня не зможуть отримувати субсидію з 15 жовтня. Вживаються заходи щодо призначення субсидії максимальній кількості населення.

На обліку в Центрі зайнятості перебуває 1500 осіб. Проводиться ряд зустрічей з роботодавцями на території підприємств. Відбулися зустрічі в колективах ТОВ «Хемікал інвест лімітед», ТОВ «ТД «Латімер». 15.11.2018 р. працівники Шосткинської  міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості взяли участь у фестивалі "Вареники-Шостка-фест".

Відбувся черговий етап міської спартакіади серед професійно-технічних та вищих навчальних закладів міста, черговий турнір першості міста з шашок.

В краєзнавчому музеї 21.11.2018 запланований культурно-мистецький захід до Дня гідності і свободи. 24.11.2018 у Центральній міській бібліотеці відбудеться захід «Запали свічку пам’яті» до Дня жертв голодомору.

 

Завершуються роботи по реконструкції кругу. Можливе відновлення руху транспорту. Отриманий аванс коштів на проведення робіт по ремонту КНС-7. Підрядна організація готова приступити до ремонту дороги по вул. Воронізькій після отримання необхідних коштів з ДФРР.

Фінансове управління разом з головними розпорядниками коштів визначилися з фінансуванням на 2019 рік. Попередній проект міського бюджету на 2019 рік сформований. Всі головні розпорядники бюджетних коштів мають бути готовими до обговорення та вжиття заходів економії.

Заплановано відкриття «пунктів обігріву», роботи соціальних патрулів в умовах зниження температури зовнішнього повітря. Заплановані тренування з евакуаційними  комісіями на місцевому та обласному рівнях. Комунальними службами проводяться роботи по благоустрою міста, обрізці гілок дерев. Розпочаті роботи по підготовке до Новорічних та Різдвяних свят.

 

 

ВИРІШИЛИ:

  1. Роботу структурних підрозділів визнати задовільною.
  2. В.о. заступника міського голови (Ткаченко О.О.), начальнику УЖКГ (Стонту В.П.) негайно реагувати на звернення громадян у разі виникнення аварійних ситуацій в системі теплопостачання міста. Продовжувати роботи по утепленню системи теплопостачання в багатоповерхових житлових будинках.

 

Міський голова                                                                             М.П. Нога

Начальник загального відділу                                                       Т.М. Єпик

 

19.11.18

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"