Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 24 апаратної наради при міському голові

Протокол № 24  апаратної наради при міському голові

 

 16 липня  2018 року                                                                        м.Шостка

       

 Нараду проводив: міський голова Нога М.П.

        На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  секретар міської ради,  начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 31 особи  (список додається).

Порядок денний:

  1. Про роботу Шосткинського  міського  центру з безоплатної вторинної правової допомоги

Доповідач – директор Шосткинського міського  центру з безоплатної вторинної правової допомоги (Гудима М.В.)

         2. Різне

         1. СЛУХАЛИ:   

         Гудиму М.В. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. - міський голова, Сиваєва Н.О. – заступник міського голови

1.ВИРІШИЛИ: інформацію про роботу Шосткинського  міського  центру з безоплатної вторинної правової допомоги взяти до відома.

 

2.СЛУХАЛИ:

 

Волошко Л.О.                    

З 12.07.2018 р. починає роботу електронний кабінет для вступників. В поточному році випускники мають змогу подати 7 заяв на 4 спеціальності. Абітурієнти повинні перевірити дані та самі вирахувати середній бал для вступу у ВУЗи. Електронний кабінет працюватиме до 26.07.2018 р.. Отримані 1300 підручників для учнів 5-х класів та 48 наборів LEGO для першокласників. закуплені для 1-х класів меблі будуть отримані 07.08.2018 р.. Оздоровча І зміна в заміському таборі «Світлий» буде завершена 17.07.2018 р.. Найкращі, найактивніші діти будуть нагороджені цінними призами від міського голови.

Доценко А.В.

 

 

Кашира Ю.Ю.

 

Левченко І.А.

 

 

Ткаченко О.О.

 

 

 

 

 

 

Півненко З.П.

 

 

 

Штогрин О.Т.

 

 

Сокульська О.Ф.

 

 

 

 

 

Наймитенко А.М.

 

 

 

Гребенюк Д.М.

 

 

 

Проведені турнір з пляжного футболу, ряд спортивних заходів в заміському таборі «Світлий». Щосуботи на стадіоні «Свема» проводяться ігри Чемпіонату області з футболу.

Проводиться робота з категорією пенсіонерів, що мають особливі заслуги перед Батьківщиною. Пенсії виплачуються своєчасно.

18.07.2018 р. буде отриманий експертний звіт на ремонт дороги по вул. Воронізькій.  Готуються документи по реконструкції водопроводу по провулку Енгельса.

З метою поповнення матеріального резерву придбаний євро руберойд. Сучасне обладнання придбано для модернізації системи оповіщення. Звернення до жителів міста дотримуватися правил безпеки на воді. На «Голубому» озері стався трагічний випадок з жителям СМТ Вороніж. проводиться робота по благоустрою міста: капітальний ремонт пішохідних доріжок, заміна бордюрів, прочистка зливної каналізації, прибирання сміття, полив зелених насаджень.

Працюють виставки у музеях міста, проводиться показ художніх фільмів, грає духовий оркестр на центральній площі міста вихідними днями. відбулося  засідання клубу «Веселі чобітки». Триває підготовка до проведення Кулішевих читань.

Завершено збір документів для отримання ліцензії для створення Центру первинної медико-санітарної допомоги. з робочим візитом відвідано заміський табір «Світлий». Зауважень до роботи не має.

Для оздоровлення дітей в заміському таборі «Світлий» придбані 116 путівок. 35 путівок, для дітей соціально-незахищених верств населення придбано за бюджетні кошти. 2 дітей будуть оздоровлені в таборі «Артек», 27 – в «Молодій Гвардії.

 

 

Частину населення, які мають пільги, а по доходам  не мають право на оформлення субсидії, переводять на оплату комунальних послуг по пільгам. Розсилаються інформаційні листи громадянам, яким необхідно звернутися до УПСЗН з заявою та декларацією повторно.

За підсумками І півріччя темп росту промислового виробництва склав 108,5%. 20 липня 2018 року КП «ШКЗ «Імпульс» святкуватиме 170-річчя від дня заснування.

 

 

 

ВИРІШИЛИ:

2.1. Заступнику міського голови (Сиваєвій Н.О.) особисто проконтролювати хід робіт щодо обладнання початкових класів меблями.

2.2. Начальнику організаційного відділу-завідувачу сектором фізичної культури та спорту (Доценку А.В.) розробити нормативи спортивних заходів для відвідувачів заміського табору «Світлий».

2.3.  Т.в.о. начальника управління житлово-комунального господарства (Мелашенку Г.В.) вивчити та доповісти міському голові про стан справ з установкою індивідуальних лічильників обліку газу в житлових будинках.

2.4. Начальнику управління праці та соціального захисту населення (Наймитенко А.М.) покращити роботу в галузі нарахування субсидії на відшкодування витрат за спожиті комунальні послуги для населення. У зв’язку з великим навантаженням на фахівців винайти можливість на надати дні для їх відпочинку.

 

Міський  голова                                                                     М.П. Нога

 

 

Начальник загального відділу                                                Т.М. Єпик

 

 

16.07.18

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"