Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 7 апаратної наради при міському голові

 

 

Протокол № 7  апаратної наради при міському голові

 

 26 лютого  2018 року                                                                        м.Шостка

       

 Нараду проводив: міський голова – Нога М.П.

         На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому, секретар міської ради, радник міського голови, начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 35 осіб  (список додається).

Порядок денний:

         1.  Нагородження Почесною грамотою міського голови за оперативний та сучасний підхід до виконання службових обов’язків, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування:

Куцепала С.О. – головного спеціалісту відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат УПСЗН Шосткинської міської ради

 

Сорокопуда М.І. – головного спеціаліста сектору енергозбереження, енергоефективності та економічного аналізу УЖКГ Шосткинської міської ради

         2. Про стан протипожежної безпеки на території міста Шостка.

 

Доповідач -  заступник начальника  Шосткинського міськрайонного відділу Управління Державної Служби України в Сумській області (Пригара М.В.)

         3. Різне

 

 2. СЛУХАЛИ:   

         Пригару М.В. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. – міський голова, Сиваєва Н.О. – заступник міського голови

ВИРІШИЛИ: інформацію про стан протипожежної безпеки на території міста Шостка.

 

 

2.СЛУХАЛИ:

 

 

Наймитенко А.М.         

 ПАТ «Укрзалізниця» з 2018 року буде здійснювати реалізацію електронних проїзних документів для осіб та дітей з інвалідністю на пільгових умовах тільки у тому випадку, якщо інформація про дану особу занесена до Централізованого банку даних з проблем інвалідності. В іншому випадку вищезазначені особи не зможуть скористатися сервісом щодо купівлі пільгового проїзного документу через мережу Інтернет. 
Тому, хто користується даною послугою, повинен звернутися до управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради (м. Шостка, вул. Свободи, 43А, кабінет №7) та надати наступні документи: паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків, пенсійне посвідчення, довідку МСЕК про встановлення інвалідності.

Компенсація за оплату послуг теплопостачання жителям будинків, тарифи у яких вищі за норму буде здійснюватися, згідно списків наданих ТОВ «ШП «ХаЕР».

Штогрин О.Т.

 

У зв’язку з пониженням температури зовнішнього повітря працюють пункти обігріву. Випадків обмороження не зафіксовано. Звернення до громадян з обережністю ставитися до здоров’я під час холодів. Зроблено щеплення від сказу 4 особам. Протягом 2018 року народжено 105 немовлят, що на 30% більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

Стонт В.П.

Заплановано нараду з головами постійних депутатських комісій щодо вжиття заходів по будинках з тарифами, що перевищують нормативні. Встановлено 98 індивідуальних лічильників обліку газу. Проводиться обстеження бомбосховищ щодо їх обігріву.

 

 

Сергєйко Н.О.

 

 

 

 

Доценко А.В.

 

Завершений ІІ обласний етап конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН . З 57 учасників – 37 переможців, порівняно в 2017 році з 53 учасників – 23 переможця. 20.02.2018 року відбулося вручення стипендій голови Сумської обласної державної державної адміністрації. Стипендію отримали 4 учня Шосткинських шкіл.

На стадіоні «Зірка» проведено Першість міста з лижних гонок. На стадіоні «Свема» відкрито першість міста  з боксу та шор-треку. 01-02 березня запланований всеукраїнський турнір з плавання на честь І.Привалова.

 

Сокульська О.Ф.

 

 

Ткаченко О.О.

 

 

 

 

Ворона Т.В.

 

 

 

 

Фатун І.М.

 

 

 

Єфремов В.В.

 

 

 

 

Кошик Л.П.

 

 

 

Левченко І.А.

 

4 дітей відправлені на оздоровлення до ДП України "Міжнародний дитячий центр "Артек". Спільно з управлінням освіти ШМР заплановано проведення фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоровий спосіб життя»

Проводиться робота щодо поповнення міського матеріального резерву. Проведені методичні збориз керівниками ЦЗ підприємств щодо сталого функціонування міста. Проведено спільне засідання обласної та міської евакокомісій. Особлива увага приділялася евакуації інвалідів.  а також запобіганню виникнення НС навесні: паводків та підтоплень.

Згідно Постанови КМУ, заплановані переврки підприємств, установ, організацій міста. У зв»язку з напруженю ситуацією, що склалася в місті зі сказом, проводиться санітарно-просвітницька робота серед населення та виконуються роботи безпосередньо у вогнищі.

Відбулися заходи  щодо  вшанувала героїв «Небесної сотні» та  шосткинців, що пройшли Дебальцево. 03.03.2018 в АРТ-Центрі відбудеться відкриття художньої виставки «Весняний капіж», 04.03.2018 в ЦЕВ «Юність» відбудеться міський концерт до Дня жінок та вистава «Вареники з вишнями».

Депутатами шосткинської міської ради підтримано Генеральнйи план міста. Після доопрацювання План буде розміщений на офіціальному сайті Шосткинської міської ради.

 

 

 

В Центрі зайнятості проведений День кар’єри щодо профорієнтації дітей та молоді. Протягом двох місяців проводилася  робота з безробітними щодо їх готовності до роботи. анкети передані до обласного Центру зайнятості.

Будівельні роботи на об’єктах міста тривають. Проведений тендер на виконання робіт по школі-інтернату. Проводиться експертиза каналізаційного самопливного колектору з метою його подальшої реконструкції.

 

 

 

 

ВИРІШИЛИ:

             Начальнику  управління освіти ШМР (Сергєйко Н.О.), враховуючи низьку температуру зовнішнього повітря,  взяти під контроль температурний режим в загальноосвітніх навчальних та дошкільних закладах.

 

Міський голова                                                                                     М.П. Нога

 

 

Начальник загального відділу                                                               Т.М. Єпик

 

 

 

26.02.18

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"