Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 2 апаратної наради при міському голові

Протокол № 2

апаратної наради при міському голові

 

 22 січня 2018 року                                                                        м.Шостка

 

Нараду проводив: міський голова – Нога М.П.

 

На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому, секретар міської ради, радник міського голови, начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 35 осіб  (списки додаються).

 

Порядок денний:

1. Нагородження Почесною відзнакою виконавчого комітету Шосткинської міської ради Чурсіна Валерія Михайловича  - головного лікаря Комунального лікувально-профілактичного закладу Сумської обласної ради «Шосткинський міжрайонний протитуберкульозний диспансер» за багаторічну сумлінну працю в системі охорони здоров’я міста, високий професіоналізм та з нагоди 60-річчя від дня народження

 

2.  Про роботу  архівного відділу Шосткинської міської ради в 2017 році.

Доповідач – начальник архівного відділу Шосткинської міської ради (Харченко М.М.).

 

 3. Різне.

 2. СЛУХАЛИ:   

 

Харченко М.М. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. – міський голова, Кравченко О.М. – керуючий справами виконкому.

ВИРІШИЛИ:

Роботу архівного відділу Шосткинської міської ради в 2017 році визнати задовільною. Будуть вжиті заходи щодо додаткового освітлення приміщень архівного відділу.

3.СЛУХАЛИ:

 

Наймитенко А.М.

Звернення до учасників бойових дій в зоні АТО надати необхідні документи до УПСЗН з метою постановки на чергу для отримання путівок на санаторно-курортне лікування в 2018 році.

Доценко А.В.

 

Відбулося ряд спортивно-масових заходів до свята Водохреща. В СК «Імпульс» триває чемпіонат північного регіону з футзалу. Проводяться змагання з зимового футболу серед дворових команд.

Фатун І.М.

 На минулому тижні відбувся вечір-пам’яті Івана Євдокименка,  свято у Локотському мікрорайоні. З нагоди  Дня Соборності України о 10.00 годині відбудеться покладання квітів до могил, загиблих учасників АТО. 30-31 січня запланована зустріч з представниками театру ім.Щепкіна.  Проводиться робота по визначенню туристичних маршрутів.

Стонт В.П.

Тривають роботи по влаштуванню  квартирних лічильників обліку газу, ведеться підготовка  проектно-кошторисної документації.

Кашира Ю.Ю.

Пенсійні виплати проводяться своєчасно. За січень місяць виплачені 83,7%. Проводиться робота по нарахуванню пенсій на лютий 2018 року.

Сергєйко Н.О.

Здійснюється щоденний моніторинг захворювання серед учнів на ГРИП та ОРВІ. З 5% минулого тижня показник зріс до 7,6%. Майже 40 тисяч жителів міста визначилися з лікарями первинної ланки. З метою занесення жителів до бази даних, підсилено комп’ютерну техніку, проводиться навчання мед. персоналу.

Штогрин О.Т.

 

 

 

Кошик Л.П.

 

 

 

Хаміцевич І.Д.

 

 

 

 

Сокульська О.Ф.

 

 

Ткаченко О.О.

Ворона Т.В.

 

Гребенюк Д.М.

 

 

Нога М.П.

 

У зв’язку з низькою температурою зовнішнього повітря у всіх лікувальних закладах міста працюють пункти обігріву. 5 безхатченків перебувають у ЦРЛ та отримують необхідну медичну допомогу. 1 особу, жителя с. Ображіївка доставлено з обмороженням кінцівок, надано допомогу.

На обліку в Центрі зайнятості перебуває 1700 осіб. В громадських роботах задіяні 25 безробітних. Збільшилась кількість безробітних на 10 осіб, які візьмуть участь у громадських роботах в КП «Шостка-Зеленбуд».

Захворювання на ГРИП та ОРВІ серед населення на 31% нижче епідпорогу. За тиждень зареєстровано 400 випадків захворювань, 65% з яких дитяче населення. Клас в якому епідпоріг перевищено на 20% закрито на карантин. Випадків захворювань на кір не зафіксовано.

 

Підготовлені та направлені для участі в конкурсі «Інститут громадського суспільства» 5 проектів, 3 з них отримали перемогу і будуть фінансуватися в 2018 році з обласного бюджету.

НС протягом тижня в місті не було.

Управління працює в штатному режимі. Підводяться підсумки роботи за листопад 2017 року.

Обсяг випуску товарної продукції по  м.Шостка за основними показниками за 2017 рік склав 110,4% З найбільшими показниками працювали  підприємства КЗ «Імпульс», ПАТ «Фармак», ПАТ «ШЗХР», ПАТ «Бель Шостка Україна» та інші.

18 грудня з робочим візитом відвідали місто представники Харківського регіонального Центру оцінювання якості освіти, які високо оцінили роботу управління освіти з підготовки та проведення ЗНО та поставили багато задач, які необхідно вирішити протягом навчального року. Значну увагу необхідно приділити дітям з інших областей та регіонів, які будуть складати ЗНО в м.Шостка та на якісне забезпечення їх автотранспортом.

 

 

 

ВИРІШИЛИ:

  1. Начальнику відділу культури і туризму (Фатуну І.М.) прискорити роботи по створенню туристичного Центру та розвитку туристичної діяльності в місті.
  2. Начальнику управління освіти (Сергєйко Н.О.) посилити медичний огляд у навчальних та дошкільних закладах. Не допускати до навчання або відвідування дитячих садків дітей з ознаками захворювань на ГРИП та ОРВІ.

 

Міський голова                                                                                     М.П. Нога

 

Начальник загального відділу                                                             Т.М. Єпик

 

 

 

 

23.01.18

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"