Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 1 апаратної наради при міському голові

Протокол № 1

апаратної наради при міському голові

 

 15 січня 2018 року                                                                        м.Шостка

 

Нараду проводив: т.в.о.  міського голови – Сиваєва Н.О.

 

На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому, секретар міської ради, радник міського голови, начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 32 особи  (списки додаються).

Порядок денний:

 

1.  Про організацію роботи із зверненнями громадян та здійснення делегованих повноважень сектором обліку та розподілу житла в 2017 році.

Доповідач – завідувач сектору обліку та розподілу житла (Чигрин В.І.)

 

2. Різне.

1. СЛУХАЛИ:   

 

Чигрина В.І. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Сиваєва Н.О. – т.в.о. міського голови, Кравченко О.М. – керуючий справами виконкому

ВИРІШИЛИ:

Роботу із зверненнями громадян та здійснення делегованих повноважень сектором обліку та розподілу житла в 2017 році визнати задовільною.

 

2.СЛУХАЛИ:

Наймитенко А.М.

Звернення до домогосподарств-отримувачів субсидії де проживають діти, що досягли 14-ти річного віку, надати до УПСЗН копії паспортів та ідентифікаційного коду, з метою занесення їх до Програми. Крім того прохання до громадян, що вперше звернулися за отриманням субсидії надати необхідні документи. З метою виплати соціальних допомог, УПСЗН до Шосткинського відділення Державної Казначейської служби України в Сумській області, 12.01.2017 року надано всі необхідні документи

Доценко А.В.

 

На базі СК «Свема» відбулися регіональний турнір з індорхокею, першість області зі стрибків на акробатичній доріжці. На базі СК «Імпульс» чемпіонат північного регіону з футзалу. Відбувся міський турнір з шашок. Відновив роботу Плавальний басейн. Розпочато роботи по заливанню ковзанок на стадіоні СК «Свема», СК «Імпульс», на спортивних майданчиках по вул.Депутатській, ЗОШ №1.

Фатун І.М.

Згідно плану проводяться масові культурні новорічні та Різдвяні заходи. 12 січня відбулося свято Лазарівського мікрорайону. На 19 січня заплановано свято у Локотському мікрорайоні. В бібліотеке ім. Толстого працює виставка робіт Воронізького жіночого клубу «Відрада». Запланований вечер пам’яті І Євдокименка.

Стонт В.П.

Тривають роботи по влаштуванню  квартирних лічильників обліку газу. На даний час  встановлені 66 лічильників. Для 5 багатоповерхівок підготовлена проектно-кошторисна документація. Опалювальний період проходить в задовільному режимі. Завдяки проведеним регулюванням системи опалення та проведенню робіт по теплоізоляції труб вдалося в багатьох будинках уникнути перетарифів.

Доценко А.В.

В СК «Імпульс» відбувся Чемпіонат України з гандболу «Стрімкий м’яч» серед дівчат 2004-2005 років народження.

Сергєйко Н.О.

Розпочата реєстрація на пробне ЗНО, яка продовжиться до 31.01.18. Зареєструватися можливо з двох предметів. Вартість 1 ЗНО складає 129 грн.. 17 січня 2018 року місто з робочим візитом відвідає директор Харківського регіонального Центру оцінювання якості освіти Сидоренко О.Л.. відбудеться зустріч з міською владою, пресс-конференція з ЗМІ, відвідування місць проведення ЗНО. В 2018 році ЗНО з англійської мови учні зможуть складати в м.Шостка. Для цього заплановано придбання необхідної комп’ютерної та орг.техніки.99 учнів візьмуть участь у ІІІ етапі учнівських олімпіад з 17 предметів. Андреєва С.Ю. вчитель фізики ЗОШ №4 стала переможцем у номінації «Вчитель року».

Штогрин О.Т.

 

 

 

 

Кашира Ю.Ю.

 

Хаміцевич І.Д.

 

У святкові дні заклади охорони здоров’я міста працювали у штатному режимі. За два тижні нового року у Пологовому відділенні народилася 41 дитина. Встановлено обладнання, придбане за бюджетні кошти в стоматологічній поліклініці, поліклініці №3 та інфекційному відділенні ЦРЛ. Випадків захворювань на кір не зареєстровано. Щеплення дітей від кору проводиться у плановому порядку.

Виплати пенсій здійснюються щоденно без затримок. Проводиться робота по занесенню пенсіонерів до єдиного Веб-порталу.

Завдяки своєчасному щепленню дітей, випадків захворювання на кір в місті не виявлено. Епідпоріг захворювань на ГРИП та ОРВІ за минулий тиждень нижчий на 45% порівняно з минулим роком. Протягом тижня зафіксовано 300 випадків захворювань на вітряну віспу. Спостерігається тенденція до зниження. Протягом тижня кількість захворювань зменшилась на 83 одиниці. Зафіксовано випадок захворювання серед працюючого населення на туберкульоз. Проведено всі необхідні заходи.

 

 

ВИРІШИЛИ:

  1. Керівникам структурних підрозділів ШМР надати до фінансового управління Шосткинської міської ради та Шосткинського відділення Державної Казначейської служби України в Сумській області кошториси, плани асигнувань, штатні розписи, накази та паспорти бюджетних програм на 2018 рік.
  2. Начальнику управління праці та соціального захисту населення Наймитенко А.М. через ЗМІ надати роз’яснення населенню щодо зменшення соціальних норм на електроенергію з 01 січня 2018 року.

 

 

Т.в.о. міського голови                                                                        Н.О. Сиваєва

 

Начальник загального відділу                                                             Т.М. Єпик

 

 

 

 

15.01.18

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"