Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 7 від 27.02.17

Протокол № 7

апаратної наради при міському голові

 

27 лютого 2017 року                                                                        м.Шостка

 

Присутні: міський голова, заступники міського голови, керуючий справами виконкому, секретар міської ради, начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій (список додається).

 

Нараду проводив:   міський голова – Нога М.П.

 

Порядок денний:

1.  Про роботу в 2016 році Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської обл.

 

ДОПОВІДАЄ: Кашира Юрій Юрійович  –    начальник Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської обл.

 

 1. СЛУХАЛИ:  Каширу Ю.Ю.–  (текст доповіді додається до протоколу).

ВИСТУПИЛИ:  міський голова М.П. Нога, керуючий справами виконкому О.М. Кравченко

ВИРІШИЛИ: інформацію про Про роботу  Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області в 2016 році взяти до відома.

Забезпечити необхідні умови для громадян, що звернулися до Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області та посилити контроль за роботою із зверненнями громадян в управлінні.

 

2.СЛУХАЛИ: різне

 

Штогрин О.Т.

Запорукою створення госпітальної бази є впровадження сучасних медичних технологій в лікуванні. Придбано  лапароскопічне обладнання для проведення оперативного хірургічного та гінекологічного втручання лапароскопічним шляхом.

Сергейко Н.О.

Триває міський фестиваль уроків із залученням новітніх інформаційних технологій. Через систему «Прозоро» оголошено торги на закупівлю продуктів харчування. Розпочато реєстрацію для участі в ЗНО. Укладено договір на навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів елементам програмування.

Фатун І.М.

Відбулися урочисті заходи з нагоди 30-ти річчя створення міської організації ветеранів. На центральній площі міста відбулося свято Масляної. 4 березня в АРТ-центрі відбудеться  відкриття традиційної художньої виставки «Весняний капіж». До Міжнародного Жіночого Дня заплановано міський концерт «В коханні Вам освідчуємось», шоу-програма та вистава  Шосткинського театру «Між нами дівчатами».

Стонт В.П.

Тривають роботи по обстеженню будинків у яких лічильники показують витрати тепла більше за нормативні.

Доценко А.В.

 25 лютого 2017 року в СК "Імпульс" завершилась першість північного регіону Сумської області з футзалу. Переможцем турніру стала команда в/ч 3022 (Шостка), яка у фіналі здолала команду "Велетень" (Глухів). Відбувся чемпіонат області з хокею. На цьому тижні заплановано першість міста з боксу та міська спартакіада на Кубок І. Кожедуба.

Наймитенко А.М.

Тривають роботи по нарахуванню всіх видів соціальних допомог та субсидії на відшкодування витрат за спожиті житлово-комунальні послуги. Протягом тижня прийнято 600 осіб. 27 тис. громадян отримують субсидію. Територіальним центром проводиться роботи з одинокими непрацездатними громадянами. особлива увага приділяється жителям приватного сектору.

Сокульська О.Ф.

Професійно-технічні заклади та медичне училище взяли участь у святкуванні  Масляної. Нагороджено переможців конкурсу на кращу снігову фігуру. заплановано проведення конкурсу «А-ну мо, дівчата».

Кошик Л.П.

Влаштовано 282 безробітних, 32 громадян беруть участь в громадських роботах. Всеукраїнською регіональною організацією проведено навчання  безробітних щодо легального працевлаштування за кордоном.

Левченко І.А.

Тривають роботи по підготовке документації  на будівництво об»єктів,  запланованих на 2017 рік.

Ткаченко О.О.

За дорученням міського голови уточнено матеріальний резерв паливно-мастильних матеріалів, додаткових джерел живлення. Відбулося засідання міської комісії ТЕБ та НС щодо недопущення виникнення НС в період повені.

 

ВИРІШИЛИ: інформацію взяти до відома.

Міським головою надано доручення:

  1. 1.        Начальнику відділу культури та туризму (Фатуну І.М.) – підготувати пропозиції щодо організації культурно-просвітницької роботи з категорією  населення працездатного віку.
  2. 2.        Начальнику Управління НС  (Ткаченко О.О.) організувати гуманітарну допомогу в зону АТО військовослужбовцям із Шостки.
  3. 3.        Головному лікарю ЦРЛ (Штогрину О.Т.) надати пропозиції щодо придбання необхідного сучасного медичного обладнання та  підвищення кваліфікації медичних працівників з метою надання більш якісної медичної допомоги населенню.

 

Начальник  загального відділу                                                      Т.М. Єпик

 

 

27.02.17

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"