Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 2 від 23.01.17

Протокол № 2  апаратної наради при міському голові

 

23 січня 2017 року                                                                        м.Шостка

 

Присутні: міський голова, заступники міського голови, керуючий справами виконкому, радник міського голови, начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій (список додається).

 

Порядок денний:

 

1. Нагородження Почесною грамотою міського голови керівника зразкового театрального колективу «Дзеркало» Разломову Світлану Петрівну,  за висококваліфіковані своєчасні дії щодо збереження здоров’я та життя вихованців  зразкового театрального колективу «Дзеркало» Центру естетичного виховання при надзвичайній події, що сталася під час участі  у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Перлина Кам’янця»

 

2. Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони публічної безпеки і порядку на території обслуговування Шосткинського відділу поліції ГУНП в Сумській області та основних результатів діяльності на основних напрямках роботи поліції

 

ДОПОВІДАЄ: Гузей Віктор Іванович –         начальник Шосткинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області

 

2. СЛУХАЛИ:  Гузея В.І. –  (текст доповіді додається до протоколу).

 

ВИСТУПИЛИ:   заступник міського голови Сиваєва Н.О., заступник міського голови Могильний В.В.

 

ВИРІШИЛИ: інформацію про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони публічної безпеки і порядку на території обслуговування Шосткинського відділу поліції ГУНП в Сумській області та основних результатів діяльності на основних напрямках роботи поліції   взяти до відома.

 

3.СЛУХАЛИ: різне

 

Стонт В.П.

Тривають   роботи по зимовому утриманню доріг та тротуарів. Всі житлово-комунальні підприємства забезпечені протиожеледним матеріалом.

Сергейко Н.О.

Триває  ІІІ етап учнівських олімпіад з базових дисциплін. В усіх загальноосвітніх закладах проведено ряд заходів до Дня Соборності України. Оголошено тендер на закупівлю продуктів харчування. Заплановано в 2017 році в усіх загальноосвітніх закладах освіти ввести навчання учнів 1-11 класів елементам програмування та робототехніки. А в кожному дошкільному навчальному закладі організувати англомовну групу. В лютому місяці заплановано проведення обласного семінару щодо досвіду впровадження ІТ-технологій в місті Шостка.

Штогрин О.Т.

Ситуація із захворюванням на ГРИП та ОРВІ в місті стабільна. Планується підвищення порогу захворювань на кінець січня початок лютого. Необхідно вживати заходи профілактики. Закінчено ремонт та монтажні роботи ліфтів. Триває збір підписів по вирішенню питання визначення м.Шостка центром госпітального округу.

Доценко А.В.

21-22.01.2017 відбулася турнір з плавання пам’яті І.Привалова.

Кашира Ю.Ю.

Пенсійні виплати здійснюються своєчасно. На 100% профінансовані  банківські установи та поштові відділення.

 Фатун І.М.

19 січня відбулося свято Водохреща в Локотському мікрорайоні. 21-22 січня відбулося ряд заходів до Дня Соборності України. В бібліотеке ім.Толстого відбувся захід на українській та англійській мові «Ми нація єдина».

Кошик Л.П.

У зв’язку зі збільшенням кількості громадян, що звертаються до Центру зайнятості за реєстрацію,  введено в дію програму «Електронна черга». 34 безробітних беруть участь у громадських роботах. З початку року більше 160 чоловік стало на облік в Центр зайнятості. 1\3 становлять сезонні працівники.

Наймитенко А.М.

Працівниками Територіального Центру триває обстеження умов проживання одиноких та непрацездатних громадян з метою їх подальшого соціального супроводу. Ведеться прийом документів для оформлення різних видів соціальних допомог та субсидії на відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги.

 

ВИРІШИЛИ: інформацію взяти до відома.

 

МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ НАДАНО ДОРУЧЕННЯ:

 

1. Начальнику управління ЖКГ (Стонту В.П.) вживати заходи щодо підготовки до капітального ремонту житлового фонду в 2017 році.

2.  Головному лікарю Шосткинської ЦРЛ (Штогрину О.Т.)  проводити активну роботу  по висвітленню через ЗМІ позитивних напрацювань у медичній сфері міста.

3. Заступнику міського голови (Могильному В.В.) організувати навчання  відповідальних осіб у багатоповерхових будинках, оснащених лічильниками обліку теплової енергії, щодо зняття показників лічильників.

 

Начальник загального відділу                                              Т.М. Єпик

 

23.01.17

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"