Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 17 від 29.05.17

Протокол № 17

апаратної наради при міському голові

 

29 травня 2017 року                                                                        м.Шостка

 

         

Нараду проводив:   міський голова – Нога М.П.

         На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому, секретар міської ради, начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 35 осіб (список додається).

 

Порядок денний:

1.  Про хід виконання  рішення VI cесії Шосткинської міської ради VII скликання від 14.12.2016 року  «Міська цільова Програма з реалізаціії Конвенції ООН про права дитини на 2017-2019 роки».

Доповідач –начальник служби у справах дітей Гришкова О.П.

2. Різне.

1. СЛУХАЛИ:   

Гришкова О.П.–  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. – міський голова.

 Сиваєва Н.О. – заступник міського голови

ВИРІШИЛИ:

      інформацію про   хід виконання  рішення VI cесії Шосткинської міської ради VII скликання від 14.12.2016 року  «Міська цільова Програма з реалізаціії Конвенції ООН про права дитини на 2017-2019 роки» взяти до відома.

 

2.СЛУХАЛИ:

 

Штогрин О.Т.

Медична допомога хворим з сусідніх районів надається стаціонарно та амбулаторно. За 2016 рік амбулаторну допомогу отримали 5,5 тис. хворих. Найбільша кількість послуг надана стоматологічною поліклінікою. В обласних закладах допомогу отримали 6,5 тис. жителів сусідніх районів. На базі Дитячої лікарні розпочато роботу виїзних курсів Харківської академії післядипломної освіти. 60 лікарів проходять тематичне навчання. В м.Глухів відбулося засідання «круглого столу» за участю народного Депутата України А.Деркача. Прийнято рішення про створення в Сумській області 6 госпітальних округів.

Сергейко Н.О.          

26 травня в усіх ЗОНЗ відбулося свято «Останнього дзвоника». Організовано централізований підвіз транспортом учнів для складання ЗНО до іншіх міст. Сьогодні відправлено 106 осіб для складання тестів з англійської мови до м.Конотоп. Розпочато літню відпочинову кампанію. При всіх ЗОНЗ працюватимуть пришкільні табори, 2 профільні та 12 англомовних таборів.

Кашира Ю.Ю.

Пенсійні виплати за травень виплачені своєчасно. Підготовлено відомості для виплат на червень, які розпочнуться з 4-го числа. В приміщенні ЦНАП фахівцями ШОУПФ України в Сумській області буде здійснюватися прийом громадян з надання консультацій та прийому документів.

Доценко А.В.              

В клубі «Рубін» відбулися змагання з греко-римської боротьби та боксу. На стадіоні «Свема» проведено турнір з футболу серед ветеранів. На стадіоні ДЮСШ «Барса» відбулися змагання серед людей з обмеженими фізичними можливостями.

Наймитенко А.М.

В зв’язку зі збоями в загальнодержавних Програмах, отримувачі комунальних послуг отримають квитанції без урахування субсидій.  Підведені підсумки роботи Університету III віку.

Сокульська О.Ф.

 Тривають роботи по санітарній очистці території заміського табору «Світлий». Вручені сертифікати слухачам Університету 1 покоління.

Ткаченко О.О.

За рахунок місцевого бюджету проводяться роботи по модернізації системи оповіщення міста. Планується перевірка Цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях міста. На 01 червня заплановані обласні тренування влади та служб ЦЗ населення в особливих умовах. Отримано подяку від військовослужбовців з території АТО за доставлену гуманітарну допомогу.

Левченко І.А.

             

 

 

Кошик Л.П.

 

 

 

Романченко Н.А.    

 

 ВИРІШИЛИ:                                   

Продовжуються роботи по ремонту доріг та тротуарів за рахунок коштів ДФРР та місцевого бюджету. Після інспекторської перевірки буде введений в експлуатацію ліфт в центральному корпусі ЦРЛ. 7 ліфтів в житлових будинках будуть ведені в дію, після отримання експертного висновку.

На 30.05.2017 запланована перевірка Цивільного захисту та охорони труда. До Дня захисту дітей в АРТ-Центрі відбудуться профорієнтаційні  ігри, турніри, тести, перегляд мультфільмів  для учнів спеціалізованої школи №10.

Епідеміологічна ситуація в місті стабільна. Здійснюється ветеринарно-санітарний нагляд на підконтрольних об’єктах, згідно затверджених планів.

1). Інформацію взяти до відома.

2).В.о. начальника Управління Держпродспоживслужби в Шостці (Романченко Н.А.) взяти під особистий контроль питання будівництва в місті притулку для тварин.

3). Керівникам структурних підрозділів, установ, підприємств, організацій проводити широку роз’яснювальну роботу. спрямовану на створення госпітального округу в м.Шостка.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                              М.П. Нога

 

Начальник  загального відділу                                                  Т.М. Єпик

 

 

 

29.05.17

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"