Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 40 від 04.12.17

 

Протокол № 40   апаратної наради при міському голові

 

 04 грудня 2017 року                                                                        м.Шостка

Нараду проводив:   міський голова – Нога М.П.

 

На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому, секретар міської ради, радник міського голови, начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 34 особи  (список додається).

Порядок денний:

 

1.Нагородження Почесною відзнакою виконавчого комітету Шосткинської міської ради Скегу Данііла Сергійовича - учасника бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції за самовіддану службу, мужність, патріотизм, високий професіоналізм, значний особистий внесок у справу захисту України, збереження її цілісності та незалежності та з нагоди відзначення Дня захисника України.

2.  Про роботу управління статистики в Шосткинському районі

Доповідач – начальник Управління статистики в  Шосткинському районі

3. Різне.

2. СЛУХАЛИ:   

Котлярову Л.П. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. – міський голова.

ВИРІШИЛИ:

Інформацію про роботу Управління статистики в Шосткинському районі взяти до відома.

3.СЛУХАЛИ:

Штогрина О.Т.

Триває реєстрація жителів міста у первинній медичній мережі. На даний час зареєстровано 26 тис. дорослих та 4 тис. дітей. До окремих терапевтів зареєструвалося по 1700-1800 пацієнтів. Верховною радою України прийнятий Законопроект про зміни у фінансуванні закладів охорони здоров’я. Дані зміни у 2018 році будуть застосовані до первинної медичної ланки.

Сергєйко Н.О.

 

Керівники навчальних закладів міста та фахівці управління освіти пройшли курс навчання з протипожежної безпеки. Відбувся семінар для керівників ЗНЗ  "Розвиток критичного мислення школярів у форматі Концепції "Нова українська школа". Проведений «круглий стіл» щодо організації в літній період біологічної школи для учнів старших класів з міст Шостки, Кролевця, Новгород-Сіверського на базі районного будинку дитячої творчості де є відповідна інфраструктура та розташований візит цент біосферного резервату "Деснянсько-Старогудський". В МАН відбудеться підведення підсумків І туру «Учитель року». Складений план заходів на час Новорічних та Різдвяних свят.

 

 

Фатун І.М.

Відбулися заходи з нагоди Дня людей з особливими потребами. 06 грудня відбудеться святковий концерт до Дня Збройних Сил України. Відбулася зустріч з представниками Менського району щодо розвитку туризму в місті Шостка.

Стонт В.П.

2 житлових будинки та ДНЗ залишилися без гарячої води. Ведуться пуско-налагоджувальні роботи. Розпочаті роботи по монтажу новорічної ялинки. Проводяться роботи по ізоляції теплових мереж. На даний час такі роботи виконані на 80 будинках. 484 особи з 30 житлових будинків перебувають на черзі на установлення квартирних лічильників обліку газу. На даний час установлено 32 лічильники, власникам яких компенсовані із місцевого бюджету кошти на їх установку.

Доценко А.В.

Протягом тижня відбулися міська спартакіада серед професійно-технічних закладів міста та осіб з обмеженими фізичними можливостями, турнір з шахів та шашок, Чемпіонат України з гандболу серед юнаків 2004-2005 років народження.

Наймитенко А.М.

Звернення до жителів міста, які оформляють субсидію, уважно заповнювати заяву та декларацію та не надавати недостовірних даних. Отримавши платіжки від підприємств-надавачів послуг, перевірити правильність нарахування субсидії.

Левченко І.А.

 

 

 

Сокульська О.Ф.

 

 

 

Ткаченко О.О.

 

 

 

 

Ворона Т.В.

 

 

 

Гребенюк Д.М.

На даний час оголошені три тендера на виконання будівельних робіт. Один з них на реконструкцію фонтану відхилений. До кінця поточного року роботи на об’єктах, що фінансуються за рахунок ДФРР планується завершити.

На базі ВПУ відбувся фестиваль вареників «Вареник-фест», в якому взяли участь 32 команди. Волонтерами з ШХТК та медичного училища проведено заходи до Дня інвалідів. З нагоди 26-ї річниці Збройних Сил України запланований міський захід «А ну-мо, хлопці».

Протягом тижня НС у місті не сталося. Проведені рейди в приватному секторі міста щодо дотримання жителями правил пожежної безпеки в зимовий період. 80 осіб, в тому числі із Ямпільського та С.Будського районів взяли участь у навчанні з питань дотримання правил пожежної безпеки. Планується відправлення привітань до Дня Збройних Сил України в зону АТО. Прохання жителям міста долучитися до цієї справи.

Управління працює згідно плану. Поведені 6 позапланових перевірок, згідно звернень від громадян. Основними напрямком роботи є вжиття заходів щодо профілактики захворювань серед населення на ГРИП та ОРВІ.

Обсяг випуску товарної продукції по  м.Шостка за 9 місяців 2017 року склав

 

 

ВИРІШИЛИ:

1.  Управлінню житлово-комунального господарства ШМР  (Стонту В.П.) вжити заходів щодо оснащення житлових будинків індивідуальними лічильниками обліку газу, згідно звернень, що надходять від жителів багатоповерхівок.

2.  Відділу культури і туризму ШМР (Фатуну І.М.) прискорити роботу у напрямку розвитку туристичного центру м.Шостки.

3.  Керівникам структурних підрозділів ШМР завершити роботу щодо формування місцевого бюджету м.Шостки на 2018 рік.

 

Міський голова                                                                                       М.П. Нога

 

Начальник загального відділу                                                                 Т.М. Єпик

 

 

 

 

 

 

04.12.17

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"