Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол №33 від 02.10.17

Протокол № 33   апаратної наради при міському голові

 

 02 жовтня 2017 року                                                                        м.Шостка

         

Нараду проводив:   міський голова – Нога М.П.

 

На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  секретар міської ради,  начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 34 осіби  (список додається).

 

Порядок денний:

1.  Про хід виконання розпорядження Голови Сумської обласної державної адміністрації від 13.05.2017 №260-од «Про організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей влітку 2017 року», рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 26.04.2017 №95 «Про організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2017 року».

Доповідач – завідувач сектору молоді – в.о. директора Центру соціальних служб, сім’ї, дітей та молоді (Сокульська О.Ф.).

2. Різне.

 

 1. СЛУХАЛИ:   

Сокульська О.Ф. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П.– міський голова, Сиваєва Н.О. – заступник міського голови.

ВИРІШИЛИ:

          Інформацію про  хід виконання розпорядження Голови Сумської обласної державної адміністрації від 13.05.2017 №260-од «Про організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей влітку 2017 року», рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 26.04.2017 №95 «Про організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2017 року» взяти до відома.  Роботу по організації оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей влітку 2017 року визнати задовільною.

 

2.СЛУХАЛИ:

 

Штогрин О.Т.

 

Стонт В.П.

 

 

Сергєйко Н.О.

 

 

 

 

Хаміцевич І.Д.

 

 

 

Фатун І.М.

 

 

 

 

Наймитенко А.М.

 

 

Кашира Ю.Ю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Громадяни активізувалися у виборі сімейного терапевта. Досягнуто домовленості в аутсорсинговою кампанією на прання білизни.

Триває підготовка житлового фонду до пуску теплоносія. Продовжуються роботи по ремонту покрівель.

Ведеться  підготовка  до відзначення Дня українського козацтва та Дня захисника України. В дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах триває акція «З любов’ю» по виготовленню сувенірів та листівок бійцям в зону АТО. Проводяться заходи по впровадження пілотного проекту «Нова українська школа». Ведеться підготовка до проведення на базі шосткінської гімназії обласного семінару з інформаційних технологій.

Протягом тижня  зареєстровано 30 випадків інфекційних захворювань. Збільшилась кількість випадків захворювань серед дитячого населення на вітряну віспу. Алгоритм дій щодо попередження даного захворювання направлено керівникам дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

В ЦЕВі до Дня працівників освіти відбувся виступ Чернігівського музичного драматичного театру. 01.10.2017 відбувся сольний концерт співачки з Києва Нотаніки. В Будинку культури відбувся ІІ фестиваль хорових колективів. До Дня українського козацтва в місті запланований Покровський ярмарок.

Отримувачі субсидій, які мають заборгованість по оплаті за комунальні послуги, повинні сплатити заборгованість для подальшого отримання субсидії на відшкодування витрат за житлово-комунальні послуги та звернутися до УПСЗН Шосткинської міської ради.

Обрахування пенсій на жовтень завершено. Відомості передані на поштові відділення та до банківських установ. При внесенні змін до ЗУ «Про пенсійне забезпечення»  працівники Пенсійного Фонду готові до здійснення перерахунків.

 

Доценко А.В.

 

 

 

 

Кошик Л.П.

 

 

 

 

 

Ткаченко О.О.

 

 

 

Ворона Т.В.

 

 

Левченко І.А.

 

В СК «Імпульс» відбувся відкриті обласні змагання  з жіночого гандболу. До Дня людей похилого віку проведені спортивні змагання на базі клубу «олімп». Запалановано проведення Першості міста з легкоатлетичного кросу. 7-8 жовтня відбудеться Кубок України з лижоролерів на честь Заслуженого тренера України І.А. Бушмельова.

За 9 місяців до Центру зайнятості звернулися 4 тис. жителів міста та району, серед них 147- інвалідів, 92 учасники АТО, 29 осіб, тимчасово переміщених із зони проведення АТО. Безробітні отримали 18 млн.грн. виплат по безробіттю. 29 безробітних візьмуть участь у громадських роботах на КП «Шостка – Зеленбуд», УПСЗН. Проводяться семінари з безробітними, профорієнтаційні заходи в загальноосвітніх навчальних закладах.

Протягом тижня НС не було. Згідно плану основних заходів ЦЗ населення, на базі ЗОШ №12 проведено навчання керівників підприємств, установ, організацій міста щодо недопущення Надзвичайної ситуації в період осінньо-зимового періоду 2017-2018 років. Розробляється новий евакуаційний план міста.

Підприємством проводяться планові та позапланові перевірки. Серед населення проводиться санітарно-просвітницька робота щодо отруєння грибами та пестицидами.

Роботи по реконструкції та будівництву об’єктів, що фінансуються за рахунок коштів ДФРР виконані на 80-90%

ВИРІШИЛИ:

1).Інформацію взяти до відома.

 

 

 

 

Міський голова                                                                             М.П. Нога

 

Начальник загального відділу                                                       Т.М. Єпик

 

 

02.10.17

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"