Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Протокол № 25 від 31.07.17

Протокол № 25

апаратної наради при міському голові

 

31 липня 2017 року                                                                        м.Шостка

 

         

Нараду проводив:   міський голова – Нога М.П.

         На апаратну нараду при міському голові запрошені:  заступники міського голови,  керуючий справами виконкому, секретар міської ради, начальники відділів, управлінь міської ради, керівники установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Усього 30 осіб  (список додається).

 

Порядок денний:

1.  Про роботу в 2017 році Шосткинського відділення виконавчої дирекції ФЗДСС від нещасних випадків на виробництві і професійного захворювання в Україні

Доповідач –  начальник Шосткинського відділення виконавчої дирекції ФЗДСС від нещасних випадків на виробництві і професійного захворювання в Україні (Агеєв О.І.).

         2. Різне.

 1. СЛУХАЛИ:   

Агеєва О.І. –  текст доповіді додається до протоколу.

ВИСТУПИЛИ:   

Нога М.П. – міський голова.

ВИРІШИЛИ:

1).  Роботу  Шосткинського відділення виконавчої дирекції ФЗДСС від нещасних випадків на виробництві і професійного захворювання в Україні визнати задовільною.

2.СЛУХАЛИ:

 

Григорчук Т.Г.

З 01 серпня 2017 року   Шосткинське відділення виконавчої дирекції ФЗДСС від нещасних випадків на виробництві і професійного захворювання в Україні та Шосткинське відділення міжрайонної виконавчої дирекції Сумського обласного відділення Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності буде об’єднано у Шосткинське відділення Управління Фонду соціального страхування України в Сумській області. Подяка всім підприємствам, установам, організаціям за плідну співпрацю.

Єфремов В.В.

Відбулася робоча поїздка до м.Київ з метою роботи над Генеральним планом міста. Досягнуто домовленості щодо оперативного проведення державної експертизи проекту.

Шабанов М.І.

Відремонтовано 14 тис.400 кв.м. покрівлі. Здійснюється покос трави, благоустрій територій міста, клумб, прибирання території міського пляжу. Чисельність безробітних збільшується. Підведені підсумки виконання показників за 7 місяців. Працівниками Центру проводиться роз’яснювальна робота щодо військової служби за контрактом. Кабінетом Міністрів України укладено угоду про по працевлаштуванню безробітних з державою Ізраїль. При Центрах зайнятості окремі особи будуть займатися набором будівельників.

Наймитенко А.М.

Триває робота по оформленню населенню різних видів соціальних допомог та субсидії на відшкодування вартості житлових послуг. Триває прийом заяв від населення на монетизацію субсидії за зекономлений природний газ в опалювальний період.

Фатун І.М.

Відбулося відкриття художньої виставки С. Ярешко. Виставка працюватиме в АРТ-Центрі до 04.08.2017 р.. Триває підготовка заходів з нагоди Державного свята  працівників Національної поліції та спільно з РДА, проведення Кулішевих читань.

Хаміцевич І.Д.

Санітарно-епідеміологічний стан в місті задовільний. Проводиться робота по виявленню причин на умов виникнення інфекційних захворювань. Щомісяця реєструється по 2-3 випадки захворювань на гострі кишкові інфекції. В липні місяці в Липово-Долинському районі зафіксовано побутовий спалах кишкової інекції. Серед хворих 9 дітей.

Левченко І.А.

 

 

 

 

Тривають роботи по ремонту та реконструкції об’єктів: каналізації по вул. Маяковського, тротуару по вул. Депутатській,  дороги по вул. Комарова, заїздів по вул. Р.Кривоносів. Отримано договори, проводиться коригування проектних документів.

Романченко Н.А.

Очікується реорганізація Держпродспоживслужби, шляхом об’єднання з районним управлінням та приєднання до Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області. Триває процес звільнення працівників.

Шилюк Н.Г.

 

 

 

Чмих О.А.

 

 

Сергєйко Н.О.

 

 

 

 

Штогрин О.Т.

 

 

 

Взято участь у відео селекторній нараді під головуванням заступника голови ОДА Боршоша І.С. щодо стану наповнення міського матеріального резерву. Направлено 4 посилки військовослужбовцям у зону АТО.

Вживаються заходи щодо оздоровлення дітей. Триває підготовка закладу до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Проведено повірку лічильників, ремонт теплових мереж.

Тривають заходи по підготовке навчальних закладів до роботи в новому учбовому році. За рахунок економії енергоресурсів та вакантних посад планується економія бюджетних коштів близько 2,5 млн.грн.. В закладах встановлено 28 металопластикових вікон. В школі-ліцей та спеціалізованій школі №13 тривають роботи по реконструкції, відповідно до проекту «Нова українська школа».

Отримано дозвіл на проведення зварювальних робіт. Отримано дозвіл на експлуатацію ліфтів, роботу твердопаливного котла. Проведено тендерну процедуру на установку насосу на твердопаливний котел. Завершено облаштування території Поліклініки №3 тротуарною плиткою, відремонтовано вхід. За бюджетні кошти придбано дві сучасні витяжні шафи для проведення лабораторних досліджень.

 

ВИРІШИЛИ:

1).Інформацію взяти до відома.

 

2).Управлінню житлово-комунального господарства (Стонту В.П.) зосередити зусилля ЖКП, підрядних організацій на ремонт покрівель житлового фонду.

 

3).Головному лікарю ЦРЛ (Штогрину О.Т.) розглянути пропозицію забезпечення м.Глухів медичним персоналом  з м.Шостки.

4).Т.в.о. начальника Держпродспоживспілки (Романченко Н.А.) вжити заходів щодо поводження з безпритульнми тваринами, згідно скарги від жителів багатоповерхівки по вул.Ціолковського.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                М.П. Нога

 

Начальник загального відділу                                                       Т.М. Єпик

 

 

 

31.07.17

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"