Звернення міського голови з нагоди Дня партизанської слави

19/09/19

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави.

Ми вклоняємось пам’яті кожного учасника партизанського та підпільного руху. Цього дня ми згадуємо їх мужність та силу духу, дякуємо живим партизанам за наближення перемоги над фашизмом у Другій Світовій війні. За своїм розмахом та чисельністю партизанський рух в Україні був другим фронтом.

Нелегку партизанську долю довелося нести найменш захищеним верствам населення – жінкам, пораненим військовим, підліткам, літнім людям. Кожний з них добровільно обрав цей шлях та не звернув з нього до Дня великої Перемоги.

Для нас це приклад самовідданості та безмежної любові до своєї Батьківщини, приклад віри у краще та незламності волі. Пам’ять про подвиг дідів та прадідів допомагає сучасним військовим у найскладніших ситуаціях та фронті, підтримує їх бойовий дух. Нехай для кожного з нас День партизанської слави стане святом вшанування пам’яті предків та нагадуванням про обов’язок підтримувати сучасних героїв-захисників.

Бажаю, щоб любов до рідного краю зігрівала кожного з нас у найскрутніші хвилини та надихала на нові звершення заради вільної та сильної України!

Міський голова                                               МИКОЛА НОГА