Пішов з життя директор Шосткинського казенного заводу «Імпульс» Євген Дмитрович Чернов

19/04/20

18 квітня пішов з життя директор Шосткинського казенного заводу «Імпульс» Євген Дмитрович Чернов.

Важко підібрати слова, щоб описати величину втрати для нашого міста.

Саме Євген Чернов відродив завод «Імпульс» та вивів його на рівень сучасного підприємства, одного з ключових виробників оборонної промисловості країни.

Саме йому вдалося перетворити мікрорайон «Капсуль» на затишний куточок Шостки.

Які б не були тяжкі часи, Євген Дмитрович завжди залишався на чолі свого підприємства.

Сьогодні як ніколи є актуальним його улюблений вираз: «Все у нас получится!».

Від імені всієї Шосткинської територіальної громади висловлюю співчуття родині Євгена Чернова, трудовому колективу ШКЗ «Імпульс» та всім, хто особисто знав його. Кажуть, що напередодні Великодня Бог забирає до себе найкращих людей.

Схиляємо голову в пошані та молимося за упокій його душі.

Сторінка Микола Петрович Нога  у Фейсбук