Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

«Всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!» – формує нову правову культуру у суспільстві.»

Ірина СВИСТУН, начальник Головного територіального управління юстиції у Сумській області. Представлений Міністерством юстиції України загальнонаціональний проект «Я маю право!» динамічно поширюється і на Сумщині.

У рамках проекту працюють мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги, фахівці яких побували у Роменському, Сумському, Краснопільському, Охтирському, Глухівському, Путивльському, Шосткинському районах області. Надзвичайно велика інформаційна і консультативна робота, коли фахівцями розбираються в деталях конкретні ситуації, що потребують правового вирішення у селах і селищах продемонструвала затребуваність таких форматів спілкування з громадянами. Спектр питань – надзвичайно широкий, особливо болючими подекуди є ті, що стосуються земельних відносин, спадкових прав, соціального захисту.

І ця робота набирає обертів, все більше і більше розгортаються мобільні точки  доступу до безоплатної правової допомоги, у тому числі й у віддалених населених пунктах, більше людей знають про роботу гарячої телефонної лінії по протидії земельному рейдерству, знають, куди можна звернутися, якщо порушуються їх права.

Загалом же сам правопросвітницький проект «Я маю право!», який є новою перспективною ідеєю у правовій сфері, крім інформаційної складової, включає ще й зворотній зв'язок.

Важливим елементом проекту є створення на базі КМУ моніторингової групи для системного періодичного розгляду ключових справ щодо порушення прав громадян (поблоково) та притягнення до відповідальності державних чиновників чи осіб, з боку яких відбулось порушення прав громадянина.

Так формується не тільки правова культура, а й повертається довіра до права, адже глибинна суть проекту:«ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ! означає, що громадянин знає свої права, користується ними і знає, що треба робити, коли його права порушують, він захищає себе згідно з законами, а держава захищає його і його права.

07.09.2017 13:41

Источник: Шосткинський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області http://www.shostka-rada.gov.ua

КАЛЬКУЛЯТОР СУБСИДІЙ

ІНДУСТРІАЛЬНИЙ ПАРК "СВЕМА"