Відзначення 25-ї річниці Незалежності в Шостці розпочалося пісенним флешмобом та хвилиною мовчання + фото

24/08/16

Участь у пісенному флешмобі «Співаємо гімн України разом», який відбувся сьогодні біля Центру естичного виховання,  взяли шосткинський  міський голова, заступники міського голови, секретар міської ради, депутати міської ради,  колективи художньої самодіяльності міста, небайдужі шосткинці.

Шостка приєдналась до участі в загальнодержавній хвилині мовчання. Присутні вшанували пам’ять загиблих у боротьбі за незалежність України  співгромадян.

Нагадуємо, сьогодні в Шостці з нагоди 25 річниці Незалежності України заплановано багато цікавих заходів, а о 18.00 на центральній площі міста відбудеться великий святковий концерт. Запрошуємо всіх відзначити свято разом!

Фото Василя Романенка