Відбулося пленарне засідання двадцять другої сесії Шосткинської міської ради VІІ скликання

30 травня 2019 року  відбулось пленарне засідання двадцять другої сесії   Шосткинської міської ради VІІ скликання.

На розгляд були винесені наступні питання:

1. Про затвердження звіту щодо виконання місцевого бюджету м. Шостка за І квартал 2019 року.

2. Про внесення змін до бюджету Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

3. Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік.

4. Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Шостка на 2018 рік за 2018 рік та затвердження параметрів Бюджету участі на 2020 рік та прогнозних обсягів Бюджету участі на 2021-2022 роки.

5. Про внесення змін та доповнень до програми соціально-економічного та
культурного розвитку на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.

6. Про План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату міста Шостка
на 2019-2030 роки.

7. Про програму розвитку малого та середнього підприємництва Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки.

8. Про внесення змін до міської програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2017-2020 роки.

9. Про внесення змін до рішення міської ради від 15.04.2016 “Про комплексну міську програму “Правопорядок на 2016-2020 роки”.

10. Про регулювання земельних відносин.

11. Про управління майном комунальної власності.

12. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2019 році.

13. Про надання дозволів на укладання договорів встановлення особистих строкових сервітутів щодо земельних ділянок Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади.

14. Про надання дозволів на поновлення договорів встановлення особистих строкових сервітутів щодо земельних ділянок Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади.

15. Про розроблення детальних планів території Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади.

16. Про інвентаризацію земель комунальної власності Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади.

17. Про затвердження Плану розвитку Шосткинського госпітального округу.

18. Про затвердження доповнення до п.1 рішення ХХVІ сесії V скликання Шосткинської міської ради від 29.09.2009 року "Про схему теплопостачання м. Шостка" в частині схеми теплопостачання м. Шостка п.1.4 "Розробка пропозицій по впровадженню заходів щодо модернізації і реконструкції існуючих джерел теплової енергії і теплових мереж" таблиця 1.3. пункт 15.

19. Про призупинення дії рішення.

20. Про внесення змін до договору оренди цілісного майнового комплексу по виробництву, транспортуванню тепла та електричної енергії.

21. Різне.

#Shostka #Ukraine #Sumschina #UA #news #Шостка #Україна #Сумщина#новини