Відбулося друге пленарне засідання двадцять третьої сесії Шосткинської міської ради VІІ скликання.

14/08/19

Серед розглянутих питань:

1. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Шосткинської місцевої прокуратури на території міста Шостка за 6 місяців 2019 року.

2. Про внесення змін та доповнень до програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.

3. Про добровільне приєднання Коротченківської сільської територіальної громади Шосткинського району Сумської області до Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади Сумської області.

4. Про виконавчі органи Шосткинської міської ради.

5. Про старосту Коротченківської сільської територіальної громади.

6. Про старосту.

7. Про початок реорганізації Коротченківської сільської територіальної громади Шосткинського району Сумської області шляхом добровільного приєднання до Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади Сумської області.

8. Про укладення мирової угоди.

9. Про надання дозволів на поновлення договорів встановлення особистих строкових сервітутів щодо земельних ділянок Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади.

10. Про внесення змін до складу постійних комісій міської ради.

11. Про внесення змін до програми реформування житлово – комунального господарства на 2016 – 2020 роки.

12. Про внесення змін до бюджету Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

13. Різне.