В університеті третього віку закінчився навчальний рік

Вчитися ніколи не пізно!» -  цей факт на власному прикладі довели студенти, а нині вже випускники «Університету третього віку»

20 травня посвідчення випускників університету отримали слухачі факультету інформаційних технологій при Центральній міській бібліотеці (декан Євтушенко – О.І) та слухачі мистецького факультету при Центрі культури і дозвілля (декан – Харитонова Н.М.)

Сьогодні, 21 травня,  відбувся випуск на факультеті інформаційних технологій та факультеті англійської мови при Молодіжному центрі соціального партнерства і творчості (декан – Ляшенко І.П.)

Випускників  із завершенням навчання привітали та вручили їм свідоцтва про  проходження навчального курсу  заступник міського голови, ректор  Університету третього віку Ніна Сиваєва,  заступник начальника управління праці та соціального захисту населення  з питань соціального обслуговування Зінаїда Скиба, директор Молодіжного центру соціального партнерства і творчості Інна Ляшенко.

«Я вдячна вам за те що ви були та залишаєтеся небайдужими до всього, що відбувається в нашому місті… Упевнена, що в новому навчальному році ми з вами зустрінемося на інших факультетах» – підкреслила, поздоровляючи випускників, ректор університету  Ніна Сиваєва.

Були вручені Почесні грамоти міського голови  викладачу  факультету інформаційних технологій Дмитру Шестаку  та викладачу факультету англійської мови Анастасії Бобковій.

Цікаво, що починаючи з 2010 року, навчання в університеті пройшло 843 чоловік.

Випускники факультету інформаційних технологій при Центральній міській бібліотеці (декан Євтушенко – О.І)

Випускники мистецького факультету при Центрі культури і дозвілля (декан – Харитонова Н.М.)

Вручення свідоцств  випускникам факультету  інформаційних технологій та факультету англійської мови при Молодіжному центрі соціального партнерства і творчості (декан – Ляшенко І.П.)

21.05.2014 16:17

Источник: Шосткинська міська рада http://www.shostka-rada.gov.ua