У 2019 РОЦІ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАТИМЕ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ПІД ДЕВІЗОМ «БЕЗПЕЧНЕ ТА ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ ПРАЦІ»

08/04/19

Організаційний комітет з підготовки та проведення у 2019 році в Сумській області заходів з нагоди Дня охорони праці звертається до органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, керівників і підприємств, установ та організацій

ШАНОВНІ ДОБРОДІЇ!

За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) з метою привернення уваги громадськості до питань охорони праці щорічно 28 квітня понад сто країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці.

У нинішньому році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Усвідомлюючи важливість та актуальність питання, Організаційний комітет звертається до органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, керівників підприємств, установ та організацій із закликом взяти активну участь у заходах з нагоди Всесвітнього дня охорони праці. Зокрема, відзначити у своїх населених пунктах та на підпорядкованих підприємствах людей, які своєю копіткою працею та власним прикладом сприяють зменшенню виробничого травматизму. Запланувати та провести заходи, які б мали на меті пропаганду дотримання правил безпечної праці, виховання почуття свідомості берегти власне життя та здоров’я.

У разі виникнення питань щодо організації та проведення заходів Ви можете звертатися до Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році в Сумській області заходів з нагоди Дня охорони праці.

Організаційний комітет просить представників засобів масової інформації Сумщини забезпечити всебічне висвітлення заходів, що відбуватимуться в області в рамках Дня охорони праці.

План заходів з відзначення Дня охорони праці у 2019 році під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

План  заходів з відзначення Дня охорони праці у 2019 році під девізом: “Безпечне та здорове майбутнє праці”