Термін подання робіт на відкритий конкурс з нагоди 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша продовжено до 15 червня

30/05/19

Термін подання робіт на відкритий конкурс  з нагоди  200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша  продовжено до 15 червня 2019 року.

Нагадуємо, відповідно до рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 26.04.19 № 124 “Про організацію відкритого конкурсу  на кращу пропозицію пам’ятної композиції до 200-річчя з дня  народження Пантелеймона Куліша” в Шостці оголошено конкурс  на кращу пропозицію пам’ятної  композиції.   До участі запрошуються всі бажаючі!

Конкурс проводиться з метою створення умов та залучення громадської ініціативи для розвитку культурної спадщини.

Заванатажити документ за посиланням : Рішення виконкому ШМР  № 124  від 26.04.19″Про організацію відкритого конкурсу  на кращу пропозицію пам’ятної композиції до 200-річчя з дня  народження Пантелеймона Куліша”

Ескізні проекти приймаються до 15  червня  2019 року включно за адресою:  Сумська обл., м. Шостка, індекс 41100, вул. Садовий бульвар, 14, каб. № 2, 4 ;

e-mail: archsh@ukr.net. Телефон для довідок: тел. (05549)  2-22-81.

Графічні матеріали для конкурсу:

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС, УМОВИ КОНКУРСУ НА ВИЗНАЧЕННЯ КРАЩОЇ ПРОЕКТНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ НА ВСТАНОВЛЕННЯ ПАМЯТНОЇ КОМПОЗИЦІЇ, ПРИСВЯЧЕНОЇ ДО 200-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПАНТЕЛЕЙМОНА КУЛІША

1. Мета і завдання Конкурсу

1.1. Метою Конкурсу є виявлення кращого ескізного проекту до 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша, який найбільш органічно буде вписуватися в архітектурно-ландшафтний ансамбль, підкреслювати гідне пошанування пам’яті про українського письменника, фольклориста, етнографа, мовознавця, перекладача, критика, визначення на конкурсних засадах переможця. Конкурс проводиться на засадах конкуренції, відкритості та прозорості в один етап без попереднього кваліфікаційного відбору.

Конкурс на кращий ескізний проект пам’ятного знаку до 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша, оголошується замовником конкурсу – виконавчим комітетом Шосткинської міської ради.

1.2. Перед учасниками Конкурсу ставляться наступні завдання:

1.2.1. Запропонувати пропозицію пам’ятної композиції, присвяченої до 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша.

1.2.2. Створити пам’ятну композицію, яка б відповідала найкращим архітектурним, художнім вимогам, була б витвором мистецтва.

Пам’ятна композиція повинна виконувати освітню функцію для майбутніх поколінь.

1.2.3. Вказати орієнтовну вартість реалізації пропозиції.

1.2.4. В складі проектних пропозицій запропонувати схему благоустрою території. При цьому передбачити можливість обслуговування композиції, підтримання благоустрою у належному стані.

2. Порядок проведення Конкурсу

2.1. Запрошення до участі у Конкурсі розповсюджується на юридичних осіб, фізичних осіб або групи юридичних осіб та/або фізичних осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, надали організатору заявку. Участь у Конкурсі іноземних фахівців, студентів закордонних навчальних закладів не забороняється.

2.2. Кожний учасник конкурсу може подати тільки одну заявку з конкурсними матеріалами.

2.3. Конкурс проводиться в два тури.

2.4. Конкурсні текстові матеріали подаються учасником конкурсу в запечатаному вигляді з указанням шифру (будь-яке число).

Склад ескізного проекту пам’ятного знаку:

– генплан М 1:500;

– план споруди М 1:100 (1:50);

– макет пам’ятного знаку М 1:10 (1:20; 1:5) або комп’ютерна графіка;

– пояснювальна записка з обґрунтуванням та стислим описом задуму.

3. Порядок роботи журі Конкурсу, підбиття підсумків Конкурсу

3.1. Члени журі Конкурсу визначають 3 найкращих конкурсних пропозиції, з робіт визначених он-лайн опитуванням І туру Конкурсу. Вирішують питання присудження їх авторам премій, заохочень у вигляді почесних грамот, дипломів та інших відзнак, надають рекомендації щодо використання премійованих конкурсних проектів.

3.2. Переможець Конкурсу отримує право на реалізацію конкурсної пропозиції, проведення авторського нагляду під час виконання робіт, пов’язаних із реалізацією цього проекту.

3.3.Якщо переможець Конкурсу з будь-яких причин не може безпосередньо здійснювати подальшу участь у реалізації проектної пропозиції, за ним зберігається право на авторську участь у цій роботі.

4. Контактна інформація

4.1. З питань проведення Конкурсу звертатися за адресою:

Сумська обл., м. Шостка, індекс 41100, вул. Садовий бульвар, 14, каб. № 2, 4 тел. 2-22-81, e-mail: archsh@ukr.net

Ескізні проекти приймаються до 15 червня  2019 року включно за адресою:  Сумська обл., м. Шостка, індекс 41100, вул. Садовий бульвар, 14, каб. № 2, 4 ;

e-mail: archsh@ukr.net. Телефон для довідок: тел. (05549)  2-22-81.