Шосткинці вибороли дев’ять медалей у відбірковому турі VII Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу»

11/06/19

7 червня 2019 року в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся відбірковий тур VII Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».

Учасників змагань урочисто вітали начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Віра Лаврик, голова Сумської обласної ради профспілок Тетяна Євдокимова, голова Сумської обласної профспілкової організації працівників державних установ України Ігор Теліженко, голова Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Тетяна Павловська. Під час урочистого відкриття змагань Віра Лаврик висловила щиру вдячність спортсменам, які дійсно сильні духом та побажала їм добра, щастя та нових подій, наповнених оптимізмом і перемогами.

Далі на спортивних майданчиках манежу розпочалася запекла боротьба з шести видів спорту: армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шахів. За результатами змагань учасники вибороли 54 медалі.

Команду Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області в шести видах спорту представляли шість спортсменів. Цього року жоден учасник не залишився без нагороди, у команди Шостки дев’ять медалей.

Золоті медалі вибороли: у гирьовому спорті (вагова категорія до 80 кг) Олексій Коробков; у змаганнях з дартсу серед чоловіків в положенні стоячи Микола Прядка, серед жінок в положенні сидячи Світлана Шуругіна.

Срібні медалі вибороли: у турнірі з шахів Валерій Карпізін; у змаганнях з армреслінгу (вагова категорія понад 90 кг) Маргарян Артур; у змаганнях з дартсу серед жінок в положенні стоячи Шуругіна Світлана; у змаганнях з кидання м’яча до баскетбольного кошика у положенні стоячі серед жінок Шуругіна Світлана;

Бронзові медалі вибороли: у змаганнях з армреслінгу (вагова категорія понад 90 кг) Шилкін Олександр; у змаганнях з тенісу серед чоловіків Маргарян Артур.

Вітаємо переможців та усіх учасників змагань, бажаємо перемоги у спорті та житті, а тим, хто буде представляти Сумську область на фінальних змаганнях VII Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» у м. Ужгороді, призових місць.