Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Місцеві вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Шокуючі історії реальної війни

13 квітня в центральній міській бібліотеці ім. Л. Толстого відомий український письменник і журналіст ЄвгенПоложій презентував шосткинцям  свої романи «Іловайськ» та «5 днів. 5 секунд».

У книзі «Іловайськ» шістнадцять новел, пов’язаних великою трагедією – загибеллю сотень українських воїнів під Іловайськом. В основі роману –  розповіді понад 70 учасників тих трагічних подій, їх неймовірні історії.

 

 «5 днів. 5 секунд» більш детально розкриває події та характери деяких героїв «Іловайська». «Це продовження життя загиблих у слові і нашій пам’яті», – зазначив автор.

 

Під час зустрічі відбувся перегляд документального фільму «Чорні тюльпани Донбасу», автором якого є волонтер місії «Чорний тюльпан» Юрій Коваленко з м. Глухів. Він десятки разів разом з іншими волонтерами їздив у зону АТО, щоб знайти та повернути додому загиблих у збройному конфлікті на сході України.

 

«Наразі нам вдалося знайти та переправити на нашу територію близько 840 загиблих воїнів АТО. Особистий мій рахунок – 154. Без нашої місії близько 90 відсотків загиблих ніколи не були б перепоховані», – озвучив сумну статистику Юрій. Він розповів про пережите, про набутий  досвід, відповів на запитання небайдужих відвідувачів заходу.

 

«Ми сьогодні побачили і почули надзвичайно вражаючі факти цієї страшної війни.  Треба мати величезну мужність, щоб написати про долі бійців, а ще більшу – щоб брати участь у пошуках зниклих безвісти, поверненні на рідну землю загиблих. Це дуже потрібна місія», – зазначив міський голова Микола Нога.

 

Зустріч пройшла в дружній атмосфері небайдужих людей й дала можливість поспілкуватися та згадати про жорстокі події серпня 2014 року на сході України.

 

У бібліотеках міста є примірники роману, тож читачі можуть познайомитися з книгою про ціну людського життя і ціну людяності.

 

 Шосткинці скористалися можливістю придбати книги з автографом автора, а декілька примірників будуть подаровані воїнам АТО, добровольцям, батькам загиблих героїв.

 

 

Центральна міська бібліотека16.04.2018 13:38

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua
 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"