СБУ блокувала на Сумщині надходження зброї та боєприпасів з району проведення АТО

19/03/18

Співробітники СБ України спільно з поліцією блокували на Сумщини надходження зброї та боєприпасів з району проведення антитерористичної операції.

Правоохоронці встановили, що двоє раніше засуджених мешканців міста Тростянець та одного із сіл Білопільського району області придбали військові засоби ураження в осіб, які часто відвідували cхід України.

Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання обох зловмисників правоохоронці вилучили гранатомет РПГ-22, десять гранат Ф-1 та РГД-5 із запалами, а також сто двадцять набоїв калібру 5,45 мм. За оперативною інформацією, чоловіки самі планували використати арсенал зброї для кримінальних правопорушень.

Відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо повідомлення зловмисникам про підозру в скоєнні злочину.

Триває досудове слідство.

Прес-група УСБУ в Сумській області