Привітання міського голови з Новим Роком

31/12/17

Шановні шосткинці!

Від усього серця вітаю вас  з Новим  2018 Роком  та Різдвом Христовим!
У 2017 році наше місто  успішно  нарощувало показники соціально-економічного розвитку.  Шосткинці самовіданно захищали Україну, здобули численні перемоги у культурно-мистецьких заходах. Громада Шостки, депутати міської ради, працівники виконкому,  керівники підприємств, установ та організацій    спільно  працювали на благо міста та  в інтересах кожної шосткинської родини.
Маю надію, що любов до Шостки, прагнення зробити її кращою буде і надалі слугувати головним пріоритетом для кожного з нас.
Хай збудеться все задумане, а 2018 рік стане роком добробуту та стабільності,  реальних  змін на краще,  процвітання нашого міста  та України. Хай прийдешній рік принесе нашій країні, кожній родині, кожній домівці  мир!

З повагою
Шосткинський  міський голова Микола Нога