Оголошення про скликання сесій

Місцеві вибори 2015

Поточні онлайн - голосування та опитування

Державні закупівлі

Державний реєстр виборців

ВСЕ ПРО СУБСИДІЇ

КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2017

ПЛАНИ РОБОТИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ 2017

ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-
ЕКОНОМІЧНОГО
РОЗВИТКУ МІСТА

ОФІЦІЙНЕ ІНТЕРНЕТ-

ПРЕДСТАВНИЦТВО

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

КАРТА ШОСТКИ

Пам’ятка для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму

1. Наявність біометричного паспорту (паспорт із чипом, на якому міститься фотографія особи, підпис та відбитки пальців).

2. Якщо у Вас немає біометричного паспорту, але є діюча віза, нею можна користуватись до завершення строку її дії.

3. Перед перетином кордону у Вас перевірятимуть:

• документ для перетину кордону (закордонний паспорт, проїзний документ дитини);

• відсутність Вас у переліку осіб, яким заборонений в’їзд до ЄС (відсутність заборони в’їзду на певний термін до країни-члена ЄС у зв’язку з порушенням візового режиму: нелегальна праця в країнах ЄС, порушення строків виїзду з країн ЄС, наявність вироку суду щодо особи у країнах ЄС та передача для відбування покарання до країни громадянства);

• чи не становите загрози для громадського порядку, безпеки, громадського здоров’я та міжнародних відносин (відсутність осіб у пошукових базах Інтерполу, Європолу, особи, які останнім часом подорожували до Сирії або Ірану);

• у разі відсутності біометричного паспорту – наявність чинної візи.

4. Прикордонні служби можуть відмовити у в’їзді на територію відповідної країни у разі, якщо громадянин України не зможе надати їм інформацію про мету в’їзду або в разі відсутності у нього фінансових засобів. Тому рекомендується підготувати відповідні документи:

• щодо мети поїздки:

Для робочих поїздок (відряджень)

- запрошення на зустріч

- інший документ, який підтверджує ділові відносини

- квиток на захід, якщо метою поїздки є його відвідування;

Для туризму або приватних поїздок:

- бронювання проживання або запрошення

- зворотний квиток (не потрібний, якщо подорожуєте автомобілем)

- маршрут або план поїздки

• підтвердження достатності фінансових засобів для перебування в ЄС і для повернення в Україну або здатність отримати такі засоби законним чином (кредитні картки, фінансові гарантії запрошуючої сторони, сплачене проживання та квитки, готівкові кошти).

5. Безвізовий в’їзд даватиме право відвідати країну ЄС лише з приватною метою: туризм, відвідання друзів чи родичів, пошук бізнес партнерів, відвідання семінарів, конференцій тощо.

6. Безвізовий режим не надає права на проживання, ведення господарської чи комерційної діяльності, працевлаштування, роботу за контрактом і т.п.

7. Основне правило: перебувати у країнах ЄС не більше 90 днів на кожні 180 днів у році.

Безвізовий режим поширюється на такі країни: Австрія, Бельгія, Болгарія, Греція, Данія, Естонія, Ісландія, Іспанія, Італія, Республіка Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

19.06.2017 14:23

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua