Звіти

Енергозбереження: Шосткинська міська об’єднана територіальна громада відібрана для впровадження проектів з модернізації систем теплозабезпечення з використанням ЕСКО механізму

За результатами конкурсу в рамках проекту «Всеукраїнський інвестиційний портфоліо», який проводив Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» спільно з ГО Енергетична агенція «Альтернатива» щодо впровадження енергоефективних заходів у закладах бюджетної сфери, Шосткинська міська об’єднана територіальна громада відібрана для впровадження проектів з модернізації систем теплозабезпечення з використанням ЕСКО механізму.

07.11.2019  в місті працювали фахівці з даного питання. Обстежено шість дошкільних навчальних закладів: №3 «Ведмежатко», №7 «Горобинка», №9 «Десняночка», №10 «Незабудка», №11 «Казка», №29 «Колобок». В ході роботи оглянуто внутрішню інженерну інфраструктуру з використанням оптико-електронного приладу для візуалізації температурного поля та вимірювання температури (тепловізор), теплові пункти закладів. Надали рекомендації по впровадженню необхідних заходів, які дадуть змогу скоротити витрати енергоносіїв на 18% та забезпечить ефективний та економний обігрів закладів.

08.11.2019 16:50

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua