Через мобільний додаток «Шостка» можна буде моніторити стан повітря, отримати довідник усіх установ і знати анонс усіх подій

«Фахівці Шосткинського коворкінгу закінчують розробку універсального мобільного додатку до смартфонів «ШОСТКА». Наразі мобільні додатки такого рівню універсальності працюють тільки в трьох містах України (Київ, Кривий Ріг, Запоріжжя).

До послуг користувачів будуть доступні наступні розділи:

• Шостка.AIR – автономна станція екологічного моніторингу.
• Музеї (адреси, розклад роботи, інформація про експозиції та виставки, 3 D екскурсії тощо).
• Пам’ятки (популярні туристичні об’єкти нашого міста, маршрут, довідка для туристів).
• Афіша (культурно-масові та спортивні події міста та району).
• Довідник (перелік всіх підприємств міста та приватних комерційних структур, контактна інформація, посилання на сайти).
• Освіта (освітні заклади Шостки, позашкільна мережа, посилання на сайти, корисна інформація).
• Здоров’я (лікувальні та лікувально-профілактичні заклади Шостки: контактні дані, розклад роботи, посилання на сайти).

Автономна станція екологічного моніторингу розроблена на замовлення Шосткинської міської ради викладачами Шосткинського інституту СумДУ. Станція вимірює: температуру, тиск, вологість повітря, хімічну забрудненість і якість повітря, забрудненість повітря твердими частками. Дозволяє визначити силу та швидкість вітру, наявність опадів. Всі дані відображаються у мобільному додатку.

В перспективі користувачі також зможуть скористатися опцією моніторингу руху маршрутних таксі, що дозволить більш зручно планувати свій графік. Найближчим часом в маршрутках планується встановити GPS навігатори та пристрої для оплати проїзду банківською картою.», — таку інформацію повідомив на своїй сторінці у Фейсбук міській голова Микола Нога

06.05.2019 11:52

Источник: Shostka-news http://www.shostka-news.com/fahivtsi-shostkinskogo-kovorkingu-zakinchuyut-rozrobku-universalnogo-mobilnogo-dodatku-do-smartfoniv-shostka/?fbclid=IwAR0p4gCA9OpuaBOIy4eiuK6F0bOyr8oVT6Qx-7mS_WoBBCHfpxHlVo8yI5Y