Благодійників Сумщини запрошують долучитися до загальнонаціонального конкурсу «Благодійна Україна - 2018»

Благодійники та волонтери, благодійні та неурядові організації, суб’єкти підприємництва, які реалізували значні благодійні проекти та акції у сферах благодійної діяльності або з розширення та популяризації благодійної діяльності, запрошуються до участі у загальнонаціональному конкурсі.

Національний конкурс «Благодійна Україна» – це проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі.

Метою цього конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, які зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Кінцевий термін подачі заявок – 15 березня 2019 року.

Додаткову інформацію про конкурс можна дізнатися на офіційному сайті: www.blagoukraine.org та у виконавчого директора Асоціації благодійників України Лобко Оксани (тел. +380671640411, електронна адреса:konkurs.blago@gmail.com).

10.01.2019 12:15

Источник: Шосткинська міська рада http://shostka-rada.gov.ua