Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Звіт про базове відстеження результативності проекту регуляторного акта – рішення Шосткинської міської ради “ Про програму розвитку малого та середнього підприємництва Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки.”

Звіт про базове відстеження результативності проекту регуляторного акта – рішення Шосткинської міської ради “ Про програму  розвитку малого та середнього підприємництва Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки.”

 

Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується.

Проект рішення Шосткинської міської ради “ Про програму  розвитку малого та середнього підприємництва Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки.”

Назва виконавця заходів з відстеження.

Відділ торгівлі та підтримки підприємництва Шосткинської міської ради.

Цілі прийняття регуляторного акта.

Прийняття даного регуляторного акту має на меті: забезпечення реалізації державної політики підтримки підприємництва, створення сприятливих умов для розвитку підприємництва, досягнення балансу інтересів суб’єктів господарювання та влади, здешевлення вартості кредитних ресурсів шляхом запровадження ефективного механізму фінансово-кредитної підтримки суб’єктів підприємництва за рахунок коштів місцевого бюджету.

Строк виконання заходів з відстеження.

з 25.02.2019р. по 18.03.2019р.

Тип відстеження.

Базове.

Методи одержання результатів відстеження.

Відстеження результатів дії регуляторного акта буде проводитися шляхом проведення аналізу:

-          впровадження Правил надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах , роботи з суб’єктами підприємництва – претендентами на участь у конкурсному відборі на отримання фінансової підтримки шляхом відшкодування частини відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах;

-         задоволення суб'єктів господарювання якістю отриманих послуг щодо державної підтримки розвитку підприємництва.

 Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також спосіб їх одержання.

Для відстеження результативності регуляторного акта необхідно здійснити аналіз таких показників:  кількість звернень суб’єктів підприємництва  для участі у конкурсному відборі на отримання фінансової підтримки шляхом відшкодування частини відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах; сума коштів, виділена з місцевого бюджету м.Шостка на відшкодування частини відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах, кількість суб’єктів господарювання, які пройшли підвищення кваліфікації,  вивчення іноземного досвіду ведення підприємницької справи.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Показники результативності

2017 рік

2018 рік

2019 рік

Кількість звернень суб’єктів підприємництва  для участі у конкурсному відборі на отримання фінансової підтримки шляхом відшкодування частини відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах., од.

0

0

1

Сума коштів, виділена з місцевого бюджету м.Шостка на відшкодування частини відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах. , тис.грн.

0,0

0,0

600,0

Кількість підприємців – учасників програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва

 

1

 

1

 

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення цілей.

У ході базового відстеження результативності регуляторного акта встановлено, що поставлені цілі виконуються. Якщо у конкурсному відборі буде приймати участь більша кількість суб’єктів підприємництва ефективність регуляторного акту зросте.

Прийняття регуляторного акта створить сприятливі умови для розвитку підприємництва.

Ступінь досягнення визначених цілей можливо буде відстежити під час проведення повторного та періодичних відстежень. Повторне відстеження результативності буде здійснюватись через рік після проведення базового відстеження.   Періодичні відстеження результативності будуть здійснюватись раз на кожні три роки, починаючи від дня закінчення заходів з повторного відстеження результативності.

 

 

Керуючий справами виконкому                                           О.М.Кравченко

 

 

21.03.19

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"