Звіт про базове відстеження результативності проекту регуляторного акта – рішення Шосткинської міської ради “ Про програму розвитку малого та середнього підприємництва Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки.”

Звіт про базове відстеження результативності проекту регуляторного акта – рішення Шосткинської міської ради “ Про програму  розвитку малого та середнього підприємництва Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки.”

Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується.

Проект рішення Шосткинської міської ради “ Про програму  розвитку малого та середнього підприємництва Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2022 роки.”

Назва виконавця заходів з відстеження.

Відділ торгівлі та підтримки підприємництва Шосткинської міської ради.

Цілі прийняття регуляторного акта.

Прийняття даного регуляторного акту має на меті: забезпечення реалізації державної політики підтримки підприємництва, створення сприятливих умов для розвитку підприємництва, досягнення балансу інтересів суб’єктів господарювання та влади, здешевлення вартості кредитних ресурсів шляхом запровадження ефективного механізму фінансово-кредитної підтримки суб’єктів підприємництва за рахунок коштів місцевого бюджету.

Строк виконання заходів з відстеження.

з 25.02.2019р. по 18.03.2019р.

Тип відстеження.

Базове.

Методи одержання результатів відстеження.

Відстеження результатів дії регуляторного акта буде проводитися шляхом проведення аналізу:

-          впровадження Правил надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах , роботи з суб’єктами підприємництва – претендентами на участь у конкурсному відборі на отримання фінансової підтримки шляхом відшкодування частини відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах;

-         задоволення суб'єктів господарювання якістю отриманих послуг щодо державної підтримки розвитку підприємництва.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також спосіб їх одержання.

Для відстеження результативності регуляторного акта необхідно здійснити аналіз таких показників:  кількість звернень суб’єктів підприємництва  для участі у конкурсному відборі на отримання фінансової підтримки шляхом відшкодування частини відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах; сума коштів, виділена з місцевого бюджету м.Шостка на відшкодування частини відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах, кількість суб’єктів господарювання, які пройшли підвищення кваліфікації,  вивчення іноземного досвіду ведення підприємницької справи.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Показники результативності

2017 рік

2018 рік

2019 рік

Кількість звернень суб’єктів підприємництва  для участі у конкурсному відборі на отримання фінансової підтримки шляхом відшкодування частини відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах., од.

0

1

Сума коштів, виділена з місцевого бюджету м.Шостка на відшкодування частини відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах. , тис.грн.

0,0

600,0

Кількість підприємців – учасників програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва

1

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення цілей.

У ході базового відстеження результативності регуляторного акта встановлено, що поставлені цілі виконуються. Якщо у конкурсному відборі буде приймати участь більша кількість суб’єктів підприємництва ефективність регуляторного акту зросте.

Прийняття регуляторного акта створить сприятливі умови для розвитку підприємництва.

Ступінь досягнення визначених цілей можливо буде відстежити під час проведення повторного та періодичних відстежень. Повторне відстеження результативності буде здійснюватись через рік після проведення базового відстеження.   Періодичні відстеження результативності будуть здійснюватись раз на кожні три роки, починаючи від дня закінчення заходів з повторного відстеження результативності.

Керуючий справами виконкому                                           О.М.Кравченко

21.03.19