Звіт про базове відстеження результативності проекту регуляторного акта – рішення Шосткинської міської ради «Про організацію святкової торгівлі та проведення ярмарків на території міста Шостка»

Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується.

Проект рішення Шосткинської міської ради «Про організацію святкової торгівлі та проведення ярмарків на території міста Шостка»

Назва виконавця заходів з відстеження.

Відділ торгівлі та підтримки підприємництва Шосткинської міської ради.

Цілі прийняття регуляторного акта.

Прийняття даного рішення має на меті:

- врегулювання правовідносин між суб'єктами, на яких розповсюджується дія регуляторного акту, та органом місцевого самоврядування;

- забезпечення мешканців міста в достатній кількості якісними, безпечними продовольчими та непродовольчими товарами та сільськогосподарською продукцією за цінами виробника.

Строк виконання заходів з відстеження.

з 18.02.2019р. по 04.03.2019р.

Тип відстеження.

Базове.

Методи одержання результатів відстеження.

Статистичний метод шляхом аналізу визначених показників результативності акту

Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також спосіб їх одержання.

Відстеження результативності регуляторного акта здійснено на основі динаміки звернень суб’єктів господарювання  для отримання дозволу на розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг, та розваг на ярмаркових заходах, кількість проведених ярмарок.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Показники результативності

2017 рік

2018 рік

Кількість звернень суб’єктів господарювання  для отримання дозволу на розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг, та розваг на ярмаркових заходах

Кількість проведених ярмарків

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення цілей.

Як показує аналіз кількості звернень суб’єктів господарювання щодо здійснення торгівлі, розміщення об’єктів сфери послуг, та розваг, на святкових ярмарках, що проводяться в місті, постає необхідність врегулювання питання щодо впорядкування розміщення цих об’єктів, оскільки на сьогодні існує ряд неузгодженостей щодо їх розміщення.

Прийняття регуляторного акта створить сприятливі умови для здійснення підприємницької діяльності суб’єктами господарювання, забезпечить надання якісних послуг у сфері торгівлі послуг та розваг, забезпечить прогнозованість кількості учасників під час проведення масових заходів.

Ступінь досягнення визначених цілей можливо буде відстежити під час проведення повторного та періодичних відстежень. Повторне відстеження результативності буде здійснюватись через рік після проведення базового відстеження.   Періодичні відстеження результативності будуть здійснюватись раз на кожні три роки, починаючи від дня закінчення заходів з повторного відстеження результативності.

Керуючий справами виконкому                                           О.М.Кравченко

08.03.19