Звіт про базове відстеження

Проекту рішення виконавчого комітету Шосткиської міської ради

«Про організацію  проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування »

1. 1.     Вид та назва регуляторного акта.

Проект рішення виконавчого комітету Шосткиської міської ради  «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування».

1. 2.     Назва виконавця заходів з відстеження результативності.

Управління економіки Шосткинської міської ради

1. 3.     Цілі прийняття акта.

Прийняття даного рішення має на меті  надати можливість розвитку конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг та вибір на конкурсних засадах перевізників, які спроможні забезпечити належну якість обслуговування перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

1. 4.     Строк виконання заходів з відстеження результативності.

Базове відстеження результативності дії даного регуляторного акту проводиться за результатами 2018р.

1. 5.     Тип відстеження.

Базове відстеження.

1. 6.     Метод одержання результатів відстеження результативності.

Для проведення базового відстеження використовувався статистичний метод.

1. 7.     Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних.

Враховуючи цілі регулювання, для відстеження результативності регуляторного акта були визначені такі показники результативності:

-         кількість скарг від споживачів послуг пасажирських перевезень;

-         кількість дорожньо-транспортних пригод за участю пасажирських транспортних засобів.

1. 8.     Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Показник результативності

2018 рік

кількість скарг від споживачів послуг пасажирських перевезень

11

Прийняття регуляторного акта надасть можливість:

- вдосконалення системи державного регулювання підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування;

- надання транспортних послуг  належної якості;

- підвищення безпеки дорожнього руху;

- максимальна легалізація діяльності суб’єктів господарювання у сфері транспортних послуг.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та створення досягнення визначених цілей.

Результатом прийняття рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради «Про організацію  проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування» є проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування.

Начальник управління економіки

Шосткинської міської ради                                                      Д.М. Гребенюк

02.07.19