Звіти

Звіт про проведення повторного відстеження результативності регуляторного акту

Звіт про проведення повторного відстеження  результативності регуляторного акту

2. Назва виконавця заходів відстеження: Відділ містобудування та архітектури Шосткинської міської ради.

3. Ціль прийняття регуляторного акту:

- забезпечення прозорості та гласності в процесі залучення замовників до пайової участі в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Шостки;

- врегулювання взаємовідносин міської ради з замовниками будівництва (реконструкції) шляхом укладання договорів;

- збільшення обсягу надходжень в місцевий бюджет;

- сприяння розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

4. Строк виконання заходів з відстеження: Проводиться через рік з часу затвердження даного акту.

5. Тип відстеження: Повторне.

6. Методи одержання результатів відстеження:

Збір статистичних даних.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також засоби одержання даних.

Забезпечується роз’яснювальна робота з громадянами міста з питань необхідності укладення договорів про пайову участь в разі здійснення будівництва чи реконструкції об’єктів на території міста.

8. Кількісні та якісні показники результативності регуляторного акту:

Після прийняття рішення «Про організацію роботи по залученню та використанню коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Шостки» всі забудовники, які отримують містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки попереджаються про необхідність врахування при здійсненні проектування витрат на сплату пайового внеску у розвиток інфраструктури міста Шостка.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта.

В результаті прийнятого регуляторного акту було врегульовано порядок пайової участі замовників у розвитку інфраструктури м.Шостка. З урахуванням змін, передбачених Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», сформовано прозорий механізм визначення розмірів пайової участі (внеску) у розвитку інфраструктури м.Шостка для фізичних та юридичних осіб.

Начальник відділу містобудування                                                          В.В.Єфремов

та архітектури

14.11.17