Звіти

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту «Про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м.Шостка»

Звіт

про повторне відстеження результативності регуляторного акту

1.Вид та назва регуляторного акта

Рішення сесії Шосткинської міської ради «Про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м.Шостка».

2. Виконавець заходів з відстеження регуляторного акта.

Відділ містобудування та архітектури Шосткинської міської ради.

3. Цілі прийняття акта:

- встановлення єдиного порядку розміщення ТС для провадження підприємницької діяльності на території міста Шостка;

- створення рівних умов, прав та можливостей для діяльності всіх суб'єктів підприємницької діяльності;

- збільшення надходжень у міський бюджет від суб’єктів підприємницької діяльності;

- упорядкувати відносини між місцевою владою та суб’єктами підприємницької діяльності;

- покращення благоустрою міста;

- підтримка та розвиток малого та середнього підприємництва у м.Шостка;

- підвищення прозорості дії органів місцевого самоврядування шляхом встановлення чітких умов при розміщенні ТС.

4.Строк виконання заходів з відстеження.

з 07.06.2017 рік по 07.08.2017 рік. Проводиться через рік з часу затвердження даного акту.

5. Тип відстеження.

Повторне відстеження.

6.Метод одержання результатів відстеження.

Статистичний метод на основі показників і даних, визначених під час аналізу впливу регуляторного акту.

7.Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних.

У сфері інтересів територіальної громади - тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності встановлені в місцях, зручних для користування, створення нових робочих місць, покращення стану навколишнього середовища.

2

У сфері інтересів суб'єктів господарювання - розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності шляхом збільшення кількості суб'єктів господарювання (замовників), які впроваджують господарську діяльність.

У сфері інтересів органів місцевого самоврядуванням впорядкування розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, як торгівельних зон з метою поліпшення благоустрою міста, вирішення програм соціально-економічного розвитку територіальної громади міста, зменшення самовільно встановлених тимчасових споруд.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Було здійснено повторне відстеження результативності даного регуляторного акту та встановлено, що з моменту впровадження даного рішення збільшується кількість звернень суб'єктів підприємницької діяльності з питань надання дозволу на розміщення тимчасових споруд.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Прийняття даного регуляторного акту створило  умови для функціонування  єдиного чіткого, прозорого і ефективного механізму отримання дозволу на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, з укладанням договорів особистого строкового сервітуту для їх обслуговування.

За результатами повторного відстеження результативності зазначеного рішення можливо зробити висновок, що відмічається постійна динаміка по збільшенню показників, щодо кількості суб'єктів підприємницької діяльності з питань надання дозволу на розміщення тимчасових споруд.

Начальник відділу містобудування                                      В.В.Єфремов

та архітектури

14.11.17