Відомості про здійснення регуляторної діяльності

Закон   України   "Про засади державної регуляторної політики  у сфері господарської діяльності"

ЗВІТ про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Шосткинської міської ради за 2015 рік

Про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Шосткинської міської ради за 2014 рік

Відбудуться громадські слухання

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту: „Про тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху”

19 лютого відбудуться громадські слухання

Звіт про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Шосткинської міської ради за 2013 рік

Про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Шосткинської міської ради за 2011 рік

Про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Шосткинської міської ради за 2012 рік

8 серпня 2011 року відбулись громадські слухання

11 січня 2012 року відбулись громадські слухання

17 квітня 2012 року відбулись громадські слухання

29 СІЧНЯ 2018 РОКУ ВІДБУДУТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

18 травня відбулись громадські слухання з питання обговорення проекту регуляторного акту «Про тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування»

29 СІЧНЯ 2018 РОКУ ВІДБУЛИСЬ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

29 вересня відбулись громадські слухання

Відбудуться громадські слухання 25.04.18

19 жовтня відбулись громадські слухання

Відбулись громадські слухання 25.04.18

16 листопада відбулись громадські слухання

11 квітня 2013 року відбулись громадські слухання

17 травня 2013 року відбулись громадські слухання

20 червня 2013 року відбулись громадські слухання

30 вересня 2013 року відбулися громадські слухання

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення Шосткинської міської ради «Про затвердження Правил розміщення об'єктів зовнішньої реклами на території міста Шостки»

25 листопада відбулись громадські слухання

Звіт про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Шосткинської міської ради за 2016 рік

31 травня 2017 року відбулись громадські слухання

ЗВІТ про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Шосткинської міської ради за 2017 рік

Відбудуться громадські слухання 20.12.18

Відбулись громадські слухання 20.12.18

29 січня 2019 року відбудуться громадські слухання

Звіт про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Шосткинської міської ради за 2018 рік

Оголошення про перенесення дати громадських слухань

Відбулись громадські слухання 06.02.19

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення Шосткинської міської ради «Про організацію святкової виїзної торгівлі та проведення ярмарків на території міста Шостка».

Відбудеться обговрення проекту регуляторного акту

ПРОТОКОЛ громадських слухань з питання обговорення проекту регуляторного акту «Про організацію святкової виїзної торгівлі та проведення ярмарків на території міста Шостка»

24 квітня відбудуться громадські слухання

25 квітня відбудуться громадські слухання