Головна сторінка

 Оголошення, анонси культурного життя

 Оголошення про скликання сесій міської ради, засідань виконкому

 Місто

 Місцеве самоврядування

 Виконавчі органи Шосткинської міської ради

 Вибори

 Звіти органу влади

 Гаряча лінія

 Онлайн - голосування та опитування

 Поточні творчі конкурси

 Взаємодія з громадськістю

 Виконавчі органи державної влади

 Документи

 Публічні закупівлі

 Комунальна власність

 Послуги

 Статистика

 Споживач

 Економіка

 Інвестиції

 Регуляторна діяльність

 Доступ до публічної інформації

 Звернення громадян

 Запобігання та протидія корупції

 Фінансові ресурси та їх направлення

 Управління з питань НС інформує

 Медіа

 Військова служба за контрактом 
УРЯДОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ
 
 
 
КАЛЕНДАР СВЯТ НА  2018

РІК ДЛЯ УКРАЇНИ

 

  

МІСЬКІ АВТОБУСНІ

МАРШРУТИ

 

 

 

 

 ТЕЛЕФОННИЙ

ДОВІДНИК

      

 

 

  

 

 

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконкому «Про вартість послуг з оформлення документів на право власності на квартиру (будинок), житлове приміщення у гуртожитку для КП ПВО «Енергія», проект рішення, аналіз регуляторного впливу

ПОВІДОМЛЕННЯ

 про оприлюднення проекту рішення

виконкому Шосткинської міської ради

«Про вартість послуг з оформлення документів на право

власності на квартиру (будинок), житлове приміщення

у гуртожитку для КП ПВО «Енергія»

 

 

Проект регуляторного акту передбачає встановлення вартості послуг з оформлення документів на право власності квартири (будинку), житлового приміщення у гуртожитку  для КП ПВО «Енергія».

 Проект рішення виконкому та відповідний аналіз регуляторного впливу до проекту рішення розміщений на офіційному сайті Шосткиснької міської ради  (сайт_www.shostka - rada.gov.ua) та в газеті «Полісся».

Зауваження та пропозиції просимо надавати у письмовій формі протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 41100 м. Шостка, пров. Енгельса, 4 (КП ПВО «Енергія»), 41100 м.Шостка, вул. Леніна,14 (виконавчий комітет Шосткинської міської ради).

 

 

Проект рішення

виконавчого комітету Шосткиської міської ради

«Про вартість послуг з оформлення документів на право

власності на квартиру (будинок), житлове приміщення

у гуртожитку для КП ПВО «Енергія»

 

 

Керуючись Законом України «Про приватизацію державного житлового фонду», розглянувши надані КП ПВО «Енергія» розрахунки вартості послуг з оформлення документів на право власності квартири (будинку), житлового приміщення у гуртожитку, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Встановити вартість послуг з оформлення документів на право власності квартири (будинку), житлового приміщення у гуртожитку для КП ПВО «Енергія» в розмірі 170,05 грн.
  2. Управлінню економіки міської ради довести дане рішення до відома громадян через засоби масової інформації.
  3. Вартість послуг з оформлення документів на право власності квартири (будинку), житлового приміщення у гуртожитку для КП ПВО «Енергія» набувають чинності з дня опублікування в засобах масової інформації.
  4. У зв’язку з прийняттям даного рішення визнати таким, що втратило чинність  рішення виконкому від 15.09.2008р. №289 «Про вартість послуг за оформлення документів на право власності на квартири (будинки) для КП ПВО «Енергія».

 

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

проекту рішення виконкому Шосткинської міської ради

«Про вартість послуг з оформлення документів на право

власності на квартиру (будинок), житлове приміщення

у гуртожитку для КП ПВО «Енергія»

 

1. ОПИС ПРОБЛЕМИ

            Метою приватизації державного житлового фонду є створення умов для здійснення права громадян на вільний вибір способу задоволення потреб у житлі, залучення громадян до участі в утриманні і збереженні існуючого житла та формування ринкових відносин.

КП ПВО «Енергія» є підприємством, до повноважень якого входить оформлення документів, необхідних для приватизації житлового фонду. Вартість послуг за оформлення документів на право власності на квартири (будинки) з 16.09.2008р. складає 53,0 грн.

У зв’язку з неодноразовим підвищенням мінімальної заробітної плати, ростом цін на канцелярські товари та враховуючи інші витрати, пов’язані з оформленням документації по приватизації житла виникає питання зміни вартості послуг за оформлення документів на право власності на квартиру (будинок), житлове приміщення у гуртожитках. Підприємством КП ПВО «Енергія» здійснено відповідні розрахунки, на даний час розрахункова вартість вищевказаних послуг становить 170,05 грн.

 

2. ЦІЛІ РЕГУЛЮВАННЯ

            Прийняття рішення виконкому «Про вартість послуг з оформлення документів на право власності на квартиру (будинок), житлове приміщення у гуртожитку для КП ПВО «Енергія»  має на меті:

- своєчасне оформлення та надання документів на право власності на квартиру (будинок), житлове приміщення у гуртожитку;

- беззбиткову діяльність підприємства, що надає дані послуги.

 

3. АНАЛІЗ ВИГОД ТА ВИТРАТ

            Сфера інтересів підприємства:

Вигоди:

- вирішення питання своєчасного надання послуг;

- забезпечення беззбиткової роботи;

- можливість прогнозування діяльності.

            Сфера інтересів споживачів:

Вигоди:

- забезпечення своєчасного отримання послуг;

Витрати :

- збільшення витрат на оплату послуг.

 

 4. АЛЬТЕРНАТИВА

            На сьогодні відповідно до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» вартість послуг з оформлення документів на право власності на квартиру (будинок), житлове приміщення встановлюється місцевими органами виконавчої влади.

          В якості альтернативи до запропонованого регулювання – є залишення ситуації без змін. Це буде заглиблювати існуючу ситуацію, може виникнути ситуація порушення своєчасності надання послуг і жодним чином не сприятиме її вирішенню. Відсутність регулювання даної ситуації може привести до соціальної напруги.

         Прийняття запропонованого проекту рішення забезпечить вирішення проблеми і є на даний момент єдиним виходом із ситуації, що склалася. Даний проект відповідає принципам державної регуляторної політики.

 

5. МЕХАНІЗМ ТА ЗАХОДИ

Досягнення регуляторних цілей передбачається шляхом прийняття рішення «Про вартість послуг з оформлення документів на право власності на квартиру (будинок), житлове приміщення у гуртожитку для КП ПВО «Енергія». Дане рішення, у разі його прийняття, буде єдиним  документом, відповідно до якого споживачі будуть сплачувати за оформлення документів на право власності на квартиру (будинок), житлове приміщення у гуртожитку.

 

6. ОБҐРУНТУВАННЯ МОЖЛИВОСТІ ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ

У разі прийняття запропонованого регуляторного акту поставлені цілі регулювання будуть досягнуті. Проаналізувавши вищенаведене, можна прийти до висновку, що запропонований регуляторний акт  на даний час є  оптимальним рішенням.

 

7. ТЕРМІН ДІЇ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

            Термін дії проекту - необмежений.

 

8. ПОКАЗНИКИ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ

Показник прибутковості чи збитковості.

Рівень відшкодування вартістю послуг витрат за оформлення документів на право власності на квартиру (будинок), житлове приміщення у гуртожитку.

Кількість звернень.

Кількість виданих бланків свідоцтва на право власності на квартиру (будинок), житлове приміщення у гуртожитку.

Показники своєчасності надання послуг.

Кількість скарг на несвоєчасність надання послуг.

Кількість скарг на неякісність надання послуг.

 

9. ЗАХОДИ З ВІДСТЕЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ

 Відстеження результативності регуляторного акту буде здійснюватися відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Постанови Кабінету Міністрів України від 11.04.2004р. №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта».

 

 

23.01.14

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

ШОСТКИНСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

ЦЕНТР ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ


 ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ЦБС

 ШОСТКИНСЬКА ДИТЯЧА

ШКОЛА МИСТЕЦТВ

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

СТАНЦІЯ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 

НОВИНИ ШОСТКИ 

 

  

  

 


Цей веб-сайт створений відповідно до проекту "Створення системи ефективного управління муніципальною економікою шляхом запровадження сприятливих інвестиційних умов в пріоритетних сферах економічної діяльності", що є переможцем IV Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2006 р.

УВАГА! При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на www.shostka-rada.gov.ua є обов'язковим

© 2007 Ідея й структура: Артем Серенок
© 2007-2014 Технічний супровід: "Шостка.NET"